2777
2789
عنوان

چت ناشناس تگرام😐 کمککک

208 بازدید | 17 پست

چه مدلیه این ربات؟ ممکنه علکی خود به خود منو بدون اینکه بخوام به ناشناس وصل کنه؟

من خیلی وقت پیش یه پیشنهاد انتقادی کرده بودم به یه کانال تلگرامی و یه جورایی باتش برام فعالش شده بود

الان ۲ ماه از اون ماجرا گذشته یکی ناشناس پیام میده حرفای محبت آمیز میزنه😐😐😐😐😐

امکان نداره ادمین اون کانال باشه تو خود راهنمای ربات هم میخونم میگه ممکنه مخطبینت باشن که تو ناشناس پیدات کردن 

اخع کیه اخهه مخاطبین من همه دخترننن

فقط کسایی که شمارمو دارن آژانسیان😑😑😑

پارسالم یه آژانسی همشش مزاحمم میشد زنگ و پیام اه😒😒😒

واقعا ذهنم درگیره یعنی کیه؟ حتی نتیجه کنکور منو همم دیدهه بود ناشناس تبریک گفته بود😐😐 اخه اگه دختره که لازم نیس ناشناس باشهه اصلا نمیفهممم

تلگرام‌ امنه ولی این رباتا امن نیستن

صاحبین ربات یا هکر ها میتونن به اطلاعات و پیام ها و آیدیت دسترسی داشته باشن

رباتا رو مسدود کن و استفاده‌شون نکن و بهتره که بلاک کنی این ناشناس ها رو

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند روز پیش یه شماره عجیب و غریب تو واتساب پیام داده سلام Hi بلاک کردم واتساپ زده این شماره از آفریق ...

اره برای منم اتفاق اقتاده بود تو واتساپ 

یکی برام زنگ زد و من چند ساعت بد دیدم بعدش منم فوضولیم گرفت رفتم به طرف پیام دادم که چرا تماس گرفتی شماره منو از کجا داری گفت میخواستم با دوستم تماس بگیرم 

دروغ از این چرت تر؟خودم ی زمانی با این حرف کل ملت رو سرکار میزاشتم 

منم داشتم دو ساعت باهاش حرف میزدم😅

کد کشورش برای نیجریه بود ولی میگفت من اهل صربستان هستم تو آلمان زندگی میکنم اسمش رو کاترین سیو کرده بود با کلی غلط ولی میگفت فریا هستم طراحی مد میخوند بعدش اومد ی لینک ایدی تلگرامش رو داد گفت این حساب واتساپ تجاریه اونجا بهم پیام بده قشنگ معلوم بود ی کاسه ایی زیر نیم‌کاسه هستش و ممکنه بود طرف هکر باشه و من با زدن روی اون لینک خودمو بدبخت کنم..خوشبخاته من رفتم ایدی طرف رو توی تلگرام سرچ کردم اصلا همچین کسی وجود نداشت

خیلییی تاکیید داشت که حتما بهم پیام بده

میشه راحتبدون لینک ناشناس پیام یا ایدی طرف رو برای ربات میفرستی وصلت میکنه به ناشناسش

یه سوال اگه اون آدمو بلاک کنم میفهمه؟

میخوام بدونه انقدر حرفاش برام بی ارزش بوده که بلاکش کردم😂

اخه اصلا نمیفهممم هر چی میخوان بگن منطقی بیان رو در رو بگن حرف محبت امیز در  ناشناس بی ادبی به تمام عیارهه خیلی کار چیپیهه

اره برای منم اتفاق اقتاده بود تو واتساپ یکی برام زنگ زد و من چند ساعت بد دیدم بعدش منم فوضولیم گرفت ...

وایی چقدر خوبه که زود اعتماد نمیکنی من بودم زده بودم لینکه رو🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

2801