2777
2789
عنوان

هرچی سنم بالاتر می‌ره میفهمم دنیای زنونه چقدر کثیفه

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 121 پست

من به هر کسی که بهش حسودیم بشه دعا میکنم خیلی خوشبخت بشه و همیشه عالی زندگی کنه . اینطوری حسادت میره

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
خب نقصت همینه که تو دنیای مردها نبودی!من بودم و میدونم در مردها هم به همون شدت هست...

تو چطور تو دنیای مردا بودی ما از حس درونی دارم میگم 

ک خودمون تجریه کردیم جز ب جز اطلاع داریم 

عاشق دریا 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

دقیقا بحث همینه زنا اکثرا نمیتونن کنترل کنن الان بحث هم سر زنا بود کسی حرفی از مردا نزد

خب من کلا با این بحثا مخالفم ، اونم در مورد چیزی به نام حسادت که اصلا زن و مرد نداره  

💚خدایا شکر بابت نعمت هایت💚 
کسی که چهارتا پیرن بیشتر پاره کرده ممکنه درس وری زیاد بگه حرفش سندیت ندارهمن حسود دور و برم زیاد دید ...

همیشه یه سری استثنائ ها وجود داره من اکثریت رو گفتم 

من تا دانشگاه نرفته بودم وبا افراد زیادی تعامل نکرده بودم این موضوع رو متوجه نشده بودم 

چون خودمم اینطور نیستم اصلا یعنی نمی تونم باکسی که دوستم و صمیمی هستم حسادت کنم خیال میکردم بقیه هم همینن 

اونوقت تو برمیگردیم میگی که حتما خودت حسودی اینطور فکر می‌کنی 

تو چطور تو دنیای مردا بودی ما از حس درونی دارم میگم ک خودمون تجریه کردیم جز ب جز اطلاع داریم

من دارم از چیزی بالاتر از حس درونی حرف میزنم... از نمود بیرونی!

من دیدم که مردها حسادت میکنند و نمود بیرونی هم داره

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
خب نقصت همینه که تو دنیای مردها نبودی!من بودم و میدونم در مردها هم به همون شدت هست...

من تنها دختر خانواده هستم چون تا برادر دارم ذره ای اون حسادت زنانه و دخترونه رو توشون ندیدم 

از نظر من همه آدما حسودن یکی بروز میده یکی خودنگه داردتره یکی کمتر و بیشتر و اینکه کلا توی خانم ها بیشتر و بیشتری بروزش میدن 

🤍🤍🤍هر بژی کورد🤍🤍🤍 نیوهى جوانى مرؤف له زمانى دایه (نصف بیشتر زیبایی انسان در زبان و گفتارش است)

اگه بگم من اینو از دوران دبیرستان فهمیدم بهم حمله نمیکنید 

بخدا اصلا دشمنی ندارم ولی تو زندگیم هر چقدر از خانما بیشتر فاصله گرفتم زندگی راحتتر داشتم 

با اینکه خودم نه اهل حاشیه نه رفت و آمد و نه تلفن نه حرف از صبح تا شب سرم گرم یا کار یا درس بازم شر از طرف زنا بهم میرسه چه برسه خودمم قاطیشون بشم 

مردا ته تهش هیزن ولی زنا همیشه با پنبه سر میبرن همش افکار شیطاانی دارن 

آره واقعا منم زیاد دیدم

زنا بدترن. چشم دیدن هم جنس خودشونو ندارن

اونایی که تو جامعن و شاغلن بیشتر متوجه میشن

بنظرم هرکسی میگه اصلا حسود نیست دروغ میگه

تو خصلت همه آدما هست حالا کم و زیاد داره

بعضیا نشون میدن بعضیا نه

اما بالاخره یجایی میاد سراغشون

ولی من اینو از یه مرد تو دار شنیدم که مردهام خیلی حسادت دادن و وقتی بروز میدن زندگی ها رو از هم میپاشونه که چه عرض کنم  عواقب مرگباری هم داره

🤍🤍🤍هر بژی کورد🤍🤍🤍 نیوهى جوانى مرؤف له زمانى دایه (نصف بیشتر زیبایی انسان در زبان و گفتارش است)
من دارم از چیزی بالاتر از حس درونی حرف میزنم... از نمود بیرونی!من دیدم که مردها حسادت میکنند و نمود ...

حس هایی که میگذره درون آدم ها چ زن چ مرد ی سری آنقدر قوی هستن ک اصلا بروز نمیدن ک شما بدونی تو وجود اونا چی میگذره 

خیلیا حس نفرت خشم حسادت رو در نطفه خفه میکنن اصلا واکنشی نشون نمیدن که من و شما بفهمیم طرف حسوده

عاشق دریا 

منم سر این موضوع خیلیییی ناراحتم و تنها و  دوست صمیمی ندارم چون همش حسادت میکردن به کوچیکترررین چیز خوبی تو زندگیم و ادا در میاوردن برام و نادیده‌ام میگرفتن😕

2801