2777
2789
عنوان

هرچی سنم بالاتر می‌ره میفهمم دنیای زنونه چقدر کثیفه

| مشاهده متن کامل بحث + 1500 بازدید | 121 پست
ن عزیزم من روان شناسم میگفت همه زنا حسادت دارن تو وجودشون ربطی نداره یکی کنترل میکنه یکی ن بروز میده

زن و مرد نداره که تو وجود همه آدما هست از همون روز اول 

مردا هم اتفاقا بیشتر از خانما حسود نباشن کمترم نیستن ولی خب روحیه اشون فرق داره زیاد بروز نمیدن

💚خدایا شکر بابت نعمت هایت💚 
شما داری روان‌ شناسی ک حتی نمیشناسی تخریب میکنی اون دکتره قطعا بیش‌تر از من و شما اطلاعات داره

اینو ولش کن کلا به منم پرید من حرفی که باید میزدم رو زدم 

همیشه میگن آدم حسود بدبخته دودش تو چشم خودش می‌ره یه عمر باید بجای زندگی کردن به این واون حسادت کنه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

روانشاست کجا درس خونده!؟ دورقوزآباد؟حرف روانشناست مدرک نیست برای منمقاله و تحقیق علمی معرفی کن که نت ...

هزارتا کتاب روان شناسی هم در این زمینه حرف زدن که تو وجود همه آدما حسادت و نفرت و حس های مختلف میاد 

مهم اینکه بتونی این حس های زود گذر رو کنترل کنی 

البته خیلی ها فکر میکنن همه چیز تمومن

عاشق دریا 
روانشاست کجا درس خونده!؟ دورقوزآباد؟حرف روانشناست مدرک نیست برای منمقاله و تحقیق علمی معرفی کن که نت ...

عزیزم چرا گارد میگیری 

مقالع علمی چیه

کسانی که چند پیرهن بیشتر از شما پاره کردن از مقالع علمی هم معتبر ترند گاهی

ذات زن حسود تر از مرده اینو همه تقریبا میدونن

منم اول مثل خودت بودم تا اینکه چندتا تاپیک حمایتی برای خانم ها در برایر اقایون زدم خود اون خانم ها تاپیکو ترکودن😅 تو خودت خوبی و همه رو مثل خودت میبینی ولی مراقب خودت باش حسود واقعا هست نمیگم همه ولی یه سری ها هستن ک چشم دیدنت رو ندارن 

من هیچ وقت فکر نمکیردم دوست صمیمی داشنگاهم بعد ۵ سال بینمتم و همش بهم تیکه بندازه از حسادتش 

خیلی غصه خوردم 

چ قدر دورم ازت 🥀ولی بالاخره میبینمت🌹
زن و مرد نداره که تو وجود همه آدما هست از همون روز اول مردا هم اتفاقا بیشتر از خانما حسود نباشن کمتر ...

دقیقا بحث همینه زنا اکثرا نمیتونن کنترل کنن الان بحث هم سر زنا بود کسی حرفی از مردا نزد

عاشق دریا 
عزیزم چرا گارد میگیری مقالع علمی چیهکسانی که چند پیرهن بیشتر از شما پاره کردن از مقالع علمی هم معتبر ...

اصلا واکه تو دنیای مردا نیستیم بدونیم چه خبره حرف من اینه که این خصلت چقدر چندش وحال بهم زنه

افرین احسنت 

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
عزیزم چرا گارد میگیری مقالع علمی چیهکسانی که چند پیرهن بیشتر از شما پاره کردن از مقالع علمی هم معتبر ...

کسی که چهارتا پیرن بیشتر پاره کرده ممکنه درس وری زیاد بگه حرفش سندیت نداره

من حسود دور و برم زیاد دیدم ولی هیچ وقت نگفتم همه ی زنا اینجورین

کسی که از رفتا یه نفر دو نفر سه نفر یه نتیجه ی کلی میگیره و به۴-۵میلیازد آدم نتیجه رو تسری میده صرفا احمقه

تاريك انديشان هميشه سعى مى كنندزنان را در «سياهى» نگه دارند؛آنها از روشن شدن ذهن زن مى ترسند !چون خوب ميدانند اگر زن بداند،به فرزندانش هم ياد ميدهد !

والا بنظرم حسادت هم مثل هر خصلت بد دیگه ای جنسیت نداره. من مطلقا حسود نیستم اطرافیانم هم همینطور.  دوست خودم ۲۶ ساله رفیقیم ذره ای حسادت نداریم 

اصلا واکه تو دنیای مردا نیستیم بدونیم چه خبره حرف من اینه که این خصلت چقدر چندش وحال بهم زنه

خب نقصت همینه که تو دنیای مردها نبودی!

من بودم و میدونم در مردها هم به همون شدت هست...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

کلا تو دنیای مردا یه جورایی بیشتره ب نظرمم

و واقعا چندش اوره این خصلت 

کسی ک حسادت میکنه بیشتر از همه خودش ضربه میبینه 

چ قدر دورم ازت 🥀ولی بالاخره میبینمت🌹
2801