2777
2789
من فارسم پسره عرب.میگم رسم ما حداقل صد و چهارده سکه سمیگ خانواده من چهارده تام میگن زیادهبنظرتون غیر ...

نه عزیزم ما پول طلا داریم و سکه هم میدیم تازه ممکنه سند خونه هم مهریه خانوم باشه یا مثقال طلا 

بنظرم چرت گفته شایدم رسم اون منطقه باشع نمیدونم

سلام✋این کاربری دست دو نفره❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر ببخشم

من شش تا تامیکم تموم شده دیگه نمیتونم بزنم

بچه ها بیاین تاپیک اخرم میخام کات کنم واقعا ب کمک نیاز دارم

اگه تونستید چندتا پست اولمم بخونید بیشتر توصیح دادم❤

هرکی امضامو دید بهم یادآوری کنه که تو قرار شد از صفر شروع کنی و گذشته و ادماشو فراموش کنی
نه راست نیست

شما عربی عایا

هرجا زندگی برات سخت شد با خودت بگو ان مع العسر یسرا یعنی همراه هر سختی آسانی است این رو خدا برا آرامش دل ما گفت تازه دو بارم پشت هم گفته که ایمانمون قوی تر بشه 🍃🍃🍃دوم این که به موقعیت هیچ کس حسادت نکن چون تو نمیدونی اون فرد چی از دست داده یا چه سختی رو تحمل کرده  تا به این موقعیت رسیده🎄🎄🎄سوم اینکه اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو با احترام  بدم وگرنه جواب ابلهان خاموشیس.....💖💖💖و در آخرم خواستم بگم من با اسم کاربری نگاه نمیکنم پس اگه تو یه تاپیک باهات بحث کردم و حرف خودت رو بهت برگردوندم و تو تاپیک دیگه با نظرت موافق بودم و ازت حمایت کردم اصلا تعجب نکن 
مهریه ندارن یعنی درواقعه مهریه پول مثلا چهارمیلیون پنج میلیون میزدن الان چهل پنجاه میلیون میزنن بیشت ...

بعد نقد پرداخت میکنن

هرجا زندگی برات سخت شد با خودت بگو ان مع العسر یسرا یعنی همراه هر سختی آسانی است این رو خدا برا آرامش دل ما گفت تازه دو بارم پشت هم گفته که ایمانمون قوی تر بشه 🍃🍃🍃دوم این که به موقعیت هیچ کس حسادت نکن چون تو نمیدونی اون فرد چی از دست داده یا چه سختی رو تحمل کرده  تا به این موقعیت رسیده🎄🎄🎄سوم اینکه اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو با احترام  بدم وگرنه جواب ابلهان خاموشیس.....💖💖💖و در آخرم خواستم بگم من با اسم کاربری نگاه نمیکنم پس اگه تو یه تاپیک باهات بحث کردم و حرف خودت رو بهت برگردوندم و تو تاپیک دیگه با نظرت موافق بودم و ازت حمایت کردم اصلا تعجب نکن 
من فارسم پسره عرب.میگم رسم ما حداقل صد و چهارده سکه سمیگ خانواده من چهارده تام میگن زیادهبنظرتون غیر ...

منم فارسم شوهرم عرب ولی پیشنهاد میدم ازدواج نکن باعرب تفاوت ها سلیقه ها قوم ها باهم فرق داره پیر میشی بخدا نابود میشی منکه رسما دیونه شدم

خدایا شکرت که دراین همه هیاهو روزگارمن هنوز آروم آرومم
شما عربی عایا

نه

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2801