2777
2789

نه راست نیست 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

نه....مهریه اتفاقا هیلی زیاد میدن

جونگکوک میخوام💜 ساقه طلایی میخوام🥠 اگه یک روز خواستین بیاین روسیه بگین بهتون بگم چیکار کنین که مثل من تو تله لیدرا نیوفتین😭 ولی از اینکه اینجام خوشحالم🇷🇺 متعلق به @kokii 😔💜💋

مهریه ندارن یعنی درواقعه مهریه پول مثلا چهارمیلیون پنج میلیون میزدن الان چهل پنجاه میلیون میزنن بیشتراز صدمیلیون تاحالا من ندیدم وسط عربا دارم زندگی میکنم خودم مهریه ام سال نود چهار میلیونه🤭

خدایا شکرت که دراین همه هیاهو روزگارمن هنوز آروم آرومم
عزیزم من جنوبممیگم پول میزارنعربای دبی رو میگی شما؟

من شنیدم اینجور 

و خب مهریه رو همون بعد عقد میگن میدن  به خود عروس 

دیگه نمیدونم

جونگکوک میخوام💜 ساقه طلایی میخوام🥠 اگه یک روز خواستین بیاین روسیه بگین بهتون بگم چیکار کنین که مثل من تو تله لیدرا نیوفتین😭 ولی از اینکه اینجام خوشحالم🇷🇺 متعلق به @kokii 😔💜💋
مهریه ندارن یعنی درواقعه مهریه پول مثلا چهارمیلیون پنج میلیون میزدن الان چهل پنجاه میلیون میزنن بیشت ...

من فارسم پسره عرب.

میگم رسم ما حداقل صد و چهارده سکه س

میگ خانواده من چهارده تام میگن زیاده

بنظرتون غیر منطقی نیس درخواست اون اقا؟

اخه هر کی میخاد جایی زن بگیره

طبق رسوم همون منطقس

ای جانمم فداتشم که حبیبتی انتی

من فارسم پسره عرب.

میگم رسم ما حداقل صد و چهارده سکه س

میگ خانواده من چهارده تام میگن زیاده

بنظرتون غیر منطقی نیس درخواست اون اقا؟

اخه هر کی میخاد جایی زن بگیره