2777
2789
عنوان

بهونه های شوهرم برای دیدن پسرم

279 بازدید | 28 پست

امروز زنگ زده من نمیتونم ازش بگذرم دلم تنگ میشه براش کلی گریه کرده داداشم گفت اولش سخته عادت میکنی فعلا تازمانی که عادت کنی هر ۳ ماه یکبار پنج ماه یکبار ببینش تا کلا این ارتباط قطع بشه ولی من میترسم بدعادت بشه همیشه بیاد الانم میگه شب تولدش که یک ماه دیگه است مییام ببینمش 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
2804

من نمیدونم چرا طلاق گرفتید

اگه مشکل اعتیاد و خیانت و اینا داشت، خب حق دارید محدود کنید

ولی اگه فقط بخاطر اخلاق و تفاهم نداشتن بوده، بهتره بچه با مهر و محبت دو نفر پدر و مادر ، با هم، رشد کنه

کودک به پدر هم احتیاج داره

هرچقدر هم برای شما بد باشه، برای این پسر، اون‌پدره

اَعطیتُکَ ما تُریدُ.. بهتر از اونی که میخوای ، بهت میدم🤲🏻❤🎈🎁
چرا میخوای ارتباطشون قطع بشه؟

اعتیاد داره شیشه میکشه توهم میزنه بعد پاش اینجوری همیشه وسط زندگیم شایدم خواستم شوهر بکنم اینجوری مرد دیگه ای منوقبول نمیکنه میگه شوهرسابقت مدام به بهونه دیدن بچه مییاد ومیره 

چقدر دلم برای بابای بچه میسوزه درسته معتاده هرچی ک مصرف مکنه تو متونی زندگیت جداوکنی اما عزیزم بنظرم نباید حق اینکع بچشو ببینه ازش بگیری اینو بدون واقعا اعتیاد سخته درسته اولش کشیدنش با خودته ولی ترکش واقعا سخته از تو ۱۰۰ نفر اگه ۲۰ نفر بتونن ترک کنن اونم شیشه ک میگن خیلی ترکش سخته درک کن لطفا بخاطر انسانیت 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
2801