2777
2789
ببین اول به این فکر‌کن که تو این سه سال روند ترازت بهتر شده یا نهبعد هم اینکه خسته نیستی؟روحت خسته ش ...

سال اول و دوم که اصلا نمی خوندم مرده متحرک بودم بعد کرونا و خونه نشین شدن نمی دونم چی سرم اومد صبح تا شب خواب بودم شب تا صبح تو گوشی 

پارسال خواهرم که قبول شد انگیزه گرفتم خوندم ترازم ۸۰۰۰ بود 

میترسم از خودم 

با جدیت نمی تونم بگم اره صدمو میذارم خودمو پاره میکنم قبول شم 

حالمم بهم میخوره از درسا ولی میگم میمونم هر طوری شده قبول میشم بهتر از اینه حسرتشو بکشم 

از طرفیم میگم ممکنه باز دیوونه شی نخونی همینم از دستت بره 

همینو برو به دلت نبود بعد بیا کنکور بده شاید علاقه مند شدی اصلا 

همینقدر معطلم 😫😫

سال اول و دوم که اصلا نمی خوندم مرده متحرک بودم بعد کرونا و خونه نشین شدن نمی دونم چی سرم اومد صبح ت ...

پتانسیلش و داری واقعا

ببین اگه محرومیت نمیخوری 

فعلا فرهنگیانو برو بعد درطول ترم شروع به خوندن کن دیدی اوکی هستی انصراف بده

حس شیشمم میگه چ الان چه بعد فرهنگیان یروز پزشک میشی

ممنون میشم برای موفقیتم صلوات بفرستید🥲❤️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

پتانسیلش و داری واقعاببین اگه محرومیت نمیخوری فعلا فرهنگیانو برو بعد درطول ترم شروع به خوندن کن دیدی ...

میدونی بی اغراق چندین نفر تا حالا این حرفو بهم زدن 

چند تا از معلمام 

چند نفر توسایت 

خرداد نهایی میرفتم چند تا از بچه هایی که کنارم نشسته بودن تو روزای مختلف بهم این حرفو زدن که یه حسم میگه تو پزشکی میاری 😭😭😭😭

خدایا یعنی میشه 😭😭😭

شایدم رفتم ۴۰۵ نهایی دهمو دادم 

۴۰۶ نهایی یازدهمو 

۴۰۷ که درسمون تموم شد دوباره کنکور دادم 

چند نفرو اینطوری دیدم حتی تو کلاس خواهرمم هست تعهدشو بعد اینکه درسشون تموم شد میرن درمانگاه فرهنگیان انجام میدن 

شاید عاقلانش این باشه فرهنگیانو از دست ندادم ته دنیا که نیست فوقش علاقه مند نمیشم بعدا دوباره کنکور میدم 

2803
اردبیل بیست و چندم شهریور اعتراض زدم دو هفته پیش پرسیدم گفتن تو قبولیایی علتش مشارکت اجتماعی کمو مسج ...

شمارو دعوت کردن به دفاعیه؟

دوهفته پیش زنگ زدین یا رفتین اونجا پرسیدین

خستم .
شمارو دعوت کردن به دفاعیه؟دوهفته پیش زنگ زدین یا رفتین اونجا پرسیدین

اولش ۷ شهریور رفتم گفتن برو زنگ میزنیم دفاعیه پر کنی هر چقدر منتظر موندم زنگ نزدم بعد بیست چندم بود یادم نیست رفتم گفتم زنگ نزدید تعجب کرد یکم گفت حتما مشکلی پیش اومده اشکال نداره حالا اومدی فرم پر کن برو 

2804