2777
2789
عنوان

به نظرم معایب مجردی از معایب متاهلی خیلی کمتره

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 79 پست
اره بخدا متاهلی دردسره

عزیزدلم قسم گناهه می‌دونستی ؟ 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خب مجردی بهتر هس متاهلی هم خوبه منتها آدم سالم و اهل زندگی من ۲۲ جدا شدم دوساله

مشکل اینه مرد خوب کمیابه بازم دردسره البته حس و نظر منه

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
من مجردم حس میکنم دنیا بدون عشق بدرد نمیخوره البته ازدواج بدون بچه خوبه با بچه همش دردسر

خب از کجا معلوم آدم ازدواج عاشقانه داشته بشه و عشق نصیبش بشه ؟

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
مجردی : فقط خودتی ! بچه خودش یه مسئولیت به شدت سنگینه به خصوص برای مادر حالا جدا از زایمان و آسیباش‌ ...

😊😎

سلام

بسته به نگاهتون به زندگی داره.

من ازدواج در زمان مناسب با فرد مناسب رو معایبی درش نمیبینم، مسئولیت میبینم

چیزی که تو مجردی هم هست، که تو این مسئولیتها بستگی داره چطور باهاشون برخورد کنیم. اتفاقا اگر برخورد درست باشه باعث بزرگ شدن ظرفیت و شکوفا شدن استعدادها میشه

وگرنه انسانی که هم غریزه داره هم عاطفه، مجرد موندن تا یک سنی براش خوبه، از یک سنی به بعد ازاردهنده هست حتی اگر تو کاخ زندگی کنه هیچ مشکلی هم نداشته باشه

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
من مجردم و مستقل زندگی میکنم خیلی راضیم باهات موافقم

عزیز تنها بودن بد نیست؟ 

احساس تنهایی نمیکنید 

بی کسی 

غریبی؟

البته لابد سنتون کمه و دوستاتون هستن و یا یه عشقی دارین‌ .

من پیر دخترم مجبورم برم تنها زندگی کنم احساس میکنم تنهایی عذابم بده 

هر چند الانم جهنمه

فکر میکنی تا یک سنی آره ولی از یه سنی به بعد نمیشه به نظر من تنهایی فقط برای خدا هست

من دلم میخواد مثل مرد زندگی کنم مرد خودم باشم 

اینطوری میشه 

متاهلی مسئولیت داره خب به نسبت یک آدم مجرد که خونش اماده هست خرد و خوراکش اوکی دغدغه قسط و قبض نداره طبیعتا خیلی بهتره 

ولی ازدواج کنی یک  آرامش خوبی داره هدف داری 

محردی میگی کار کنم خونه داشته باشم ماشین سفر خارج میبینی به همش رسیدی و تنهایی این تنهایی خیلی حس بدی هست 

نهمن واقعا راضی ام که همسرم هست

چجوذی با شوهرت آشنا شدی. و ازدواج کردی 

ی دختری که هنوز امیدواره با اینکه تو زندگیش شکستهای زیادی خورده 🫂🌱✨بیا زندگی کنیم، خورشید روزی دو بار طلوع نمی‌کند،ما هم دوبار به دنیا نمی آییم هر چه زودتربه آنچه از زندگی ات باقی مانده بچسب!❤️
من دلم میخواد مثل مرد زندگی کنم مرد خودم باشم اینطوری میشه

تا یک سنی بله جواب هست 

وقتی که میبینی پدر مادر فوت شدم خواهر برادر سر زندگی خودشونن 

دوستات درگیر خودشون این تنهایی خیلی ازارت میده 

سلامبسته به نگاهتون به زندگی داره.من ازدواج در زمان مناسب با فرد مناسب رو معایبی درش نمیبینم، مسئولی ...

از کجا معلوم شوهر آینده آدم خوب و سالمی باشه ؟

از کجا معلوم ازدواج عاشقانه باشه و عشق ادامه دار باشه ؟

2801