2777
2789

خیلی کیف داد یاد بچگی هام افتادم وقتی میزدیم به هم حسابی می‌خندیدم و بزرگ ها وقتی میزنن به هم شروع میکنن به فحاشی و قمه کشیدن و...کلا یه دوتا ساندویچ و دلستر و نوشابه و همون پول ماشین برقی برام ششصد تومن تموم شد 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

من همیشه از کارتینگ بدم میومد

ی چص مثقال جا بیشتر نبود یه نیم چرخ که میخواستی بزنی چهل نفر میزدن بهت

ولی عاشق اژدها بودم

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻

خداروشکر که خوش گذشته بهت😍

انشاالله همیشه به خوشی و شادی❤️

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツ 
نه ترسیدم بالا بیارم اژدها سوار نشدم😂😂

وای من همیشه وقتی میریم شهربازی اولین بازی که سوار میشم همینه😂🤤

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
2801