2777
2789
عنوان

به نظرم معایب مجردی از معایب متاهلی خیلی کمتره

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 80 پست
مرد خوب خیلی کمیابه خیلی زیبا گفتی از ته دل درک کردم

واقعاً هم کمیابه 

یا دست بزن دارن...یا سلطه جو و شکاک و بد دل هستن... یا قدر محبت و فداکاری رو نمیدونن...خیانت هم که ماشالله اپیدمی شده و غالباً زیرآبی میرن... از مردها متنفرم البته در قالب شوهر و پارتنر و شریک احساسی منظورمه وگرنه به عنوان یه انسان عادی و در چارچوب های اخلاقی و عرفی در اجتماع باهاشون مشکلی ندارم و مردستیز نیستما 

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ازدواج یعنی وصلت با یک خانواده نه فقط شوهر با خانواده ی شوهر باید بری بیای هزار جور دغدغه برات ...

دیگ هر کس نظر خودشو داره 

موافقم ک اکثر مردا کم عقلن 

برای همین حتی ی دوست پسر ساده هم نداشتم 

اما فک مبکنم این ک بگم هیچ مرد خوبی نیست نگاه صفر و صدیه

دیگ هر کس نظر خودشو داره موافقم ک اکثر مردا کم عقلن برای همین حتی ی دوست پسر ساده هم نداشتم اما فک م ...

من نگفتم هیچ مردی خوب نیست 

گفتم ارزشش رو ندارن در اکثر موارد که آدم متاهل بشه 

خود دانی 

بوی نم بارون ☔ شنیدن صدای بارون 🌧️رعد و برق ⛈️
به نظر من مجردی ام مثل متاهلی ممکنه واسه بعضیا سخت باشه شاید یکی از تنهاییش رنج بکشه شاید هر روز تیک ...

من همینم 😊 با مزاحمان قطع رابطه میکنم تا حرفی نشنوم باید حرف مردم رو نادیده گرفت 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
واقعاً هم کمیابه یا دست بزن دارن...یا سلطه جو و شکاک و بد دل هستن... یا قدر محبت و فداکاری رو نمیدون ...

تماما حق گفتی 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
من همینم 😊 با مزاحمان قطع رابطه میکنم تا حرفی نشنوم باید حرف مردم رو نادیده گرفت

اره حرف مردم مهم نیس 

ولی شاید یکی خودش نخواد ازدواج کنه اون موقع حرف مردم مهم نیس 

ولی اگه کسی خودش بخواد و هی یه چیزی بهش بگن خیلی دلش میشکنه😪😪😪

تماما حق گفتی

ممنونم عزیز دلم

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
اره حرف مردم مهم نیس ولی شاید یکی خودش نخواد ازدواج کنه اون موقع حرف مردم مهم نیس ولی اگه کسی خودش ب ...

همینکه گفتم قطع رابطه با افراد مزاحم و سمی 

اره حرف مردم مهم نیس ولی شاید یکی خودش نخواد ازدواج کنه اون موقع حرف مردم مهم نیس ولی اگه کسی خودش ب ...

تو جزو دخترانی هستی که حرف مردم برات مهمه 

البته ناخواسته 

باید روی مهارت هات تلاش بیشتری کنی اعتمادبه‌نفس اتو ارتقا بده   

من دوساله جدا شدم مجردی بهتر هس

ما مجردها ❤️❤️❤️پرچممون بالاست 

مجردی شما

بله ۳۵ مجرد 😍

حرف مردم ابدا برام مهم نیست تو فامیل تیکه زیاد انداختند 

هر کسی مزاحم بود سریع کات کردم 

2801