2777
2789
عنوان

خانما چادری میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 982 بازدید | 107 پست
براقراحت نخ کش میشه، و خیلی تابلو میشهحتی اگه اتو نزنی برق میافتهکن کن مجلسی ، نه برای مصرف روزانهکر ...

ای بابا حالا بعضیا میگن خوبه 

واقعا بعد اینهمه سوال و جواب هنوز نمی‌دونم چ جنسی خوبه 

چون هرکسی چیزی گفته بهم 

قدش بلنده گیر می‌کنه زیر پام ، یعنی اشکم رو درآورده 🤦🏻‍♀️☹️ دفعه دیگ کامل کوتاه میگیرم

برو خیاطی کوتاهش میکنن برات

وقتی بدونی میتونی، هر گره رو باز بکنی؛                          هر جوری باشه قفسو میشکنی پروار میکنی                         خسته نمیشیم، واسه ما خستگی معنا نداره                     چشمه اگه جاری نشه راهی به دریا نداره                             میریم بالا، بالاتر ؛ از هر رویا بالاتر                                       امروز هرجا که باشیم، هستیم فردا بالاتر✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

#کرپ_رویال پارچه ای مات و سبک که قیمت #ارزانتری نسبت به بقیه ی پارچه ها دارد و مشکی بودن رنگش از بقی ...

به به عالی 

ممنونم خواهری 

الان مقداری دستم بنده ، ب موقع مطالعه میکنم 

مرسی ازتون 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌷🌷🌷

نمی‌دونستم باید نرم کننده بزنم شانس

اشکال نداره .مگه با شامپو شستی الکتریسیته داشت چادرت؟  اگه تو ماشین هم میندازی مثلا من چادرم گلدوزی داره تو این کیسه توری های زیپی میندازم بهتره که اسیب نبینه خیلی. 

ای بابا حالا بعضیا میگن خوبه واقعا بعد اینهمه سوال و جواب هنوز نمی‌دونم چ جنسی خوبه چون هرکسی چیزی گ ...

از خود پارچه فروش سوال کن

🟣🔵🟢🟠🔴هر کی لایک کنه خره 🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣
بهم گفتن خراب میشه ببریش کوتاهش کنی 🤦🏻‍♀️

وا نه من کوتاه میکنم اکثر اوقات 😂

وقتی بدونی میتونی، هر گره رو باز بکنی؛                          هر جوری باشه قفسو میشکنی پروار میکنی                         خسته نمیشیم، واسه ما خستگی معنا نداره                     چشمه اگه جاری نشه راهی به دریا نداره                             میریم بالا، بالاتر ؛ از هر رویا بالاتر                                       امروز هرجا که باشیم، هستیم فردا بالاتر✨️
بهم گفتن کوتاهش کنی خراب میشه بلد نیستن کوتاه کنن چادر رو 🤦🏻‍♀️

خراب نمیشه

🟣🔵🟢🟠🔴هر کی لایک کنه خره 🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣
میترسم راستشو نگن

میگن

بهم گفتن کوتاهش کنی خراب میشه بلد نیستن کوتاه کنن چادر رو 🤦🏻‍♀️

ببر پیش یه خیاط خوب

میبرمش پس یه خیاط خوب وای مردم چ چیزایی میگن آدم دیوونه میشه خداییش 🤦🏻‍♀️

😁😁 شاید خیاطش خوب نبوده اونی که گفته

2801