2777
2789
عنوان

خانما چادری میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 982 بازدید | 107 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نرم کننده نزدم با شامپو بچه شستم

من معمولا حتما نرم کننده میزنم که الکتریسیته ایجاد نشه برا چادرم ولی شامپو بچه رو نمیدونم در هر صورت هیچ وقت اتو نکن مخصوصا چادر نو رو که میخری.  حالا دستت میاد میبینی که خود چادر صاف هست مگر چادری که بد گذاشته باشه ادم و جایی له شده واقعا 

چ جنس هایی خوبه ؟

#کرپ_رویال پارچه ای مات و سبک که قیمت #ارزانتری نسبت به بقیه ی پارچه ها دارد و مشکی بودن رنگش از بقیه ی کرپ های هم رده ی خود مشکی تر است.این پارچه بسیار مورد رضایت مشتریان حجاب بنی فاطمی بوده است. لازم به ذکره بدونید پارچه ای سبک و لطیف هستش که در حاضر رقابت شدیدی از لحاظ ظاهر ورنگ با کرپ های کره داره⚘

#کن_کن_سوییسی (سندس): این پارچه یکی از بهترین انواع مجلسی هاست که کمی براق است و ظاهر مجلسی دارد. بسیار لطیف و مشکی میباشد. همچنین درصد نخکش و چروک پذیری بسیار کمی دارد و کیفیت آن زبانزد همگان است.

#سوپر_ژرژت (سوپر جورجت): این پارچه ظاهری شبیه به کن کن ها دارد ولی ضخیم تر و لَس تر است از مزایای این پارچه میتوان به ضد نخ کش بودن ،ضدچروک وضدپرز بودن آن اشاره کرد همچنین پارچه بسیار لَخت و ظاهری #جذاب دارد.ژرژت بسیار پارچه مقاوم و ماندگاری میباشد⚘

#کرپ vip ایران یا همان بیدامین ایران: این پارچه تولید #ایران بوده و با عرض زیاد در کارخانه ی شهرکرد کشور عزیزمان تولید میشود. این پارچه مشکی مشکی ،چروک پذیری خیلی کم و ضدپرز میباشد و بسیار سبک بوده که تا کنون در حجاب بنی فاطمی بیش از دوازده هزار مشتری راضی دارد. لازم به ذکره گاها به نام پریسیما تولید میشه ولی در اصل کرپ وی ای پی میباشد.

#ندا_قطری: این پارچه کمی براق بوده و نسبت به جورجت ها سبک تر؛ چروک پذیری خیلی کمی دارد و بسیار شکیل میباشد.

#کرپ_لاکچری : این پارچه تولیدکشور کره و به پارچه ی هفت ستاره لاکچری معروف است،بسیار بسیار مشکی و دارای استانداردهای لازم جهت ثبات رنگ میباشد.😍😍 تراکم این پارچه ۹۸ درصداست و به هیچ عنوان بدن نما نمیباشد و در همین حین بسیار سبک و لطیف میباشد. این پارچه #چروک_پذیری_خیلی_کمی دارد، #ضد_پرز و #ضد_نخکش میباشد.

#کن_کن_برلیان: این پارچه برای مدل های مجلسی استفاده میگردد به دلیل زیبایی منحصر به فرد، سبکی و بافتی شکیل که دارا میباشد. همچین چروک پذیری کمی دارد و بسیار لطیف و مشکی میباشد ،کمی براق است و ریزش فوق العاده ای دارد.(خوش ایست است)لازم به ذکر میباشد نام ثبت شده ی برلیان ،نداقطری میباشد.

#کن_کن_بولگاری: با افتخار تولید ایران میباشد و پارچه ای ظریف؛ سبک و براق است و علت محبوبیت ان همین است. به دلیل زیبایی و سبکی که این پارچه دارد برای هرمجلسی مناسب است. ریزش زیاد و چروک پذیری بسیار کمی دارد. در برابر نخکش شدن مقاوم است. این پارچه گرد و غبار جذب نمیکند و همچنین بدن نما نمیباشد. 😍

#سوپر_کریستال: بسیار لطیف و سبک میباشد؛ و از ان در تابستان به شربت گوارا یاد میشود. بی نهایت سبک و مشکی بوده و در عین حال اصلا بدن نما نیست😍 این پارچه ضدنخکش هست و چروک پذیری کمی داره. ریزشی عالی و ظاهری بسیار شکیل دارد. (براق نیست اما بسیار بافتی شکیل دارد). 

هر چی میگیری سبک باشه اذیت نشی و اینکه دو هفته یبار با اب سرد و شامپو بشور و اتو نکن و زیادم قدش بلند نباشه و کش هم داشته باشه راحت تر باشی 

🟣🔵🟢🟠🔴هر کی لایک کنه خره 🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣
چرا کن کن خوب نیس ؟ فک کنم صاف پهن نکردم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

پارچه چادری اگه برای چادر ایرانی میخواید کرپ بهتره ولی کن کن برای چادر عربی بهتره 

کن کن حتی اگه آویزون هم بکنید نیاز به اتو نداره بعدا من همیشه همین کارو میکنم

حتی پارچه هم بینش بذارم بده ؟؟؟

کلا پارچه بینش بزاره ادم راهکار بهتری هست برای اتو ولی خب چادر اتو نمی خواد اینو تجربه کردیم ما و خانواده چون اون وقت باید همیشه اتو کرد ولی وقتی میشوری تکون بدی صاف بندازی خیلی قشنگ در میاد 

هر چی میگیری سبک باشه اذیت نشی و اینکه دو هفته یبار با اب سرد و شامپو بشور و اتو نکن و زیادم قدش بلن ...

قدش بلنده گیر می‌کنه زیر پام ، یعنی اشکم رو درآورده 🤦🏻‍♀️☹️ 

دفعه دیگ کامل کوتاه میگیرم 

چرا کن کن خوب نیس ؟ فک کنم صاف پهن نکردم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

براق

راحت نخ کش میشه، و خیلی تابلو میشه

حتی اگه اتو نزنی برق میافته

کن کن مجلسی ، نه برای مصرف روزانه

کرپ کن کن قابل تحمل تر

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
کلا پارچه بینش بزاره ادم راهکار بهتری هست برای اتو ولی خب چادر اتو نمی خواد اینو تجربه کردیم ما و خا ...

نه دیگ ترسیدم اتو نمیکنم ممنون از راهنمایی تون 🌷♥️ 

دفعه دیگ باید صاف پهن کنم 

من بعد ۲ ماه شستم 

بعضی دوستان گفتن تند تند نشور ،رنگش کم میشه 

قدش بلنده گیر می‌کنه زیر پام ، یعنی اشکم رو درآورده 🤦🏻‍♀️☹️ دفعه دیگ کامل کوتاه میگیرم

ببر خیاط رو سرت چند سانت کوتاه میککنه مثلا من ۱۶۳ قدم و چادر یا ۱۶۰ هست یا ۱۶۵ مگر بدم اندازه بدوزه و ۱۶۵ میگیرم میگم رو سرم با کفش دو سه سانت کوتاه میکنه یا همین جوری میگم دو سه سانت کوتاه کن

قدش بلنده گیر می‌کنه زیر پام ، یعنی اشکم رو درآورده 🤦🏻‍♀️☹️ دفعه دیگ کامل کوتاه میگیرم

خودت کوتاهش کن بعد چرخ کن کاری نداره که

🟣🔵🟢🟠🔴هر کی لایک کنه خره 🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣
2801