2777
2789

بچه ها یه اپارتمان ۴ طبقه کناریمون همه اشون اشغالاشونو جمع میکنن جلو در ما بماند که سطل زباله های شهرداری دو کوچه بالاترمونه (انقدر تنبلن نمیبرن بندازن اونجا )  ولی چن وقت پیش دیدم دو تا نوار بهداشتی خونی جلو   درمون(انگار یکی اشغالارو پاره کرده بود  

امروزم از دانشگاه اومدنی دیدم یه پلاستیک نازک پر نوار جلو در خونمون  منم اعصابم از جای دیگه خورد بود چنتا دستکش پوشیدم  بداشتم گذاشتم جلو در خون خودشون 

دیگه تا خرخره ام رسیده 

اخه خجالت میکشم برم بگم این نوارا مال کیه 

جوانب ادبو رعایت میکنم حتی تو فحش دادن 

رهگذرا هم فک میکنن ما انقدر کثافطیم که اشغالامونو اینجوری میزاریم جلو در در حالی که نمیدونن اینا اصن واسه ما نیس من نوار بهداشتیو میزارم تو سه لایه پلاستیک مشکی 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

یه کاغذ بزنید که زباله نریزن

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
باز تکرار کردن لیموناد بخر شیشه بشکون جلو در پارکینگشون

اتفاقا یه چیز شکستنی گذاشته بودن جلو درمون(۴ طبقس اشغالاشون زیاده )  اونم با اینکه دستمو برید اونم پرت کردم جلو در طویله اشون 

بر میداشتی می بردی دم درشون درو که باز کرد می کوبیدی تو صورتش می گفتی دیگه تکرار نشه و تمام

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

ب مدیر ساختمون بگید ..

چند سال پیش ی مستاجر واحد بغلی ما بود این 

گاهی زباله میزاشت جلو در و فکر کن تا ۵ شیش ساعت جلو در بودن

و غروبی یا اگه شوهرش میومد میبرد 

اهی لک میوفتاد دم در آه 🤢🤢حالم بد شد

رفتم ب مدیر ساختمون گفتم بی زحمت نگید من گفتم

فقط ی تذکر کوچلو بده بگو اهالی ساختمون زباله توراه رو نزارید همین...خلاصه دیگه نزاشت

بعضی خانما گشادن گشاد 😐😐ببخشید میگم 

2801