2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

نميشه من ٦دارم يه ساله نميشه

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
فکرکنم از ۱۱ به پایین دیگه اپدیت نمیشن۱۸ هم میگن باگ داره نمیدونم اپدیت کنم یا نه

ایفون ۱۸؟؟

فاطمه هستم دختر شمالییییی(مازندران) دعاکنین به عشقم برسم بعد میام براتون تاپیک میزنممم مرسیییی عزیزان
سه سالیه که اپدیت نمیاد واسشچطور این سه سال متوجه نشدی؟

من امسال گرفتم اپدیت اومد دوماه پیش دیگه نیومد بعد من قبلش اس ای ۲۰۱۶ داشتم اپدیت میومد ک

من امسال گرفتم اپدیت اومد دوماه پیش دیگه نیومد بعد من قبلش اس ای ۲۰۱۶ داشتم اپدیت میومد ک

اون اپدیت نیست آپکرید امنتیه

الان ios 18 اومده آیفون ۷ آخرین اپدیتش ios 15 هست

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
گوشی کیفیتش الان میاد پایین اپدیت نشه؟

کیفیت پایین نمیاد ولی خیلی از برنامه های روزمره مثه واتس و … دیگه روش نصب نمیشه و راحت هک و ویروسی و خیلی کند میشه

دیگه باید گوشیتو عوض کنی خیلی قدیمی شده

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2801