2777
2789
عنوان

قانع کردن بچه برای تک فرزند بودنش

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 91 پست
چرا فاجعه؟ البته واسه مادر ممکنه خطرناک باشه اون دیگه نظر پزشکه ولی چه ایرادی داره اگه سلامتی مادر ب ...

من با تک فرزندی یا چندفرزندی کاری ندارم

ولی جالب نمیبینم تو ۴۶ سالگی ، هر چیزی یه سنی داره

ولی نباید با قطعیت گفت این حالت یا اون حالت فاجعه بار هست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

من تو غربتم الان تنهای تنهام عین تک فرزندا وضعم خوبه اما در حسرتم کاش آبجیم یا داداشم پیشم بودن اصلا ...

وضعت خوبه بیار دیگه 

دو تا بچه مادر و هم راحت میکنن 

البته اگه تربیتشون خوب باشه دیگه اذیت ندارن باهم بزرگ میشن

الــهی بـرقصـانـد خـدا بـه ســاز تـو جـهانـت را          

من مادر سه تا بچه ام 

بهت میگم بهترین کار و کردی

فقط میتونی از مزایای تک فرزندی بگی

بهش بگو هیچ حسنی برات نداره چند فرزندی

بهش بگو الان تمام توجهه من و پدرت پیشته .اونجوری اصلا وقت نمیکنم کنارت باشم

یکی میاد به همه وسیله هات دست میزنه .

دفتر و کتاب هات و پاره میکنه 

مثلا اگر الان برات  یه گوشیه ۲۰ تومنی میخرم وقتی دوتا باشن میشه گوشیه ۱۰ میلیونی

خلاصه اگر میخواهی هر روز مثل من عذاب وجدان داشته باشی بازم بچه بیار .

هر روز دارم برای سه تاشون میمیرم که نمیتونم توجهه کافی بهشون کنم و...

من با تک فرزندی یا چندفرزندی کاری ندارمولی جالب نمیبینم تو ۴۶ سالگی ، هر چیزی یه سنی دارهولی نباید ب ...

بله موافقم نظرات متفاوته ولی الان درصد سر زندگی خونه ی ما خیلی رفته بالا همه حالمون بهتره بعد از تولد داداشم

مادرمم خیلی راحته صفر تا صد کار های داداشم با من و آبجیمه 

راجع به اینکه گفتین هرچیز یه سنی داره خدا از من و شما بهتر میدونسته که سن یائسگی ۵۰ ساله وگرنه آدم زودتر یائسه میشد پس نمیشه گفت این سن سن بچه دار شدن نیس

وضعت خوبه بیار دیگه دو تا بچه مادر و هم راحت میکنن البته اگه تربیتشون خوب باشه دیگه اذیت ندارن باهم ...

عزیزم من دوقلو دختر و پسر دارم دوس داشتم دوتا دختر و دوتا پسر باشن مثل قدیما اما الان هر چقدم پول داشته باشی بیشتر از دوتا کار حضرت فیله 

اگه بگه دوس دارم تقسیم کنم همه چی رو صب تا شبم دعوا کنم چی

اون  رو دیگه نمیشه قانع کرد!😅

جز موارد نادره!!😂😂

قسمتی از سخن های کوروش کبیر:بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری همش رنج و عذاب است.پس اگر همچون مثل خود نیافتی مثل خدا تنها باش.واگر یافتی او را چنان حافظ باش که گویا جزوی از وجود توست.
عزیزم من دوقلو دختر و پسر دارم دوس داشتم دوتا دختر و دوتا پسر باشن مثل قدیما اما الان هر چقدم پول دا ...

اها اونجوری نه 

تو این زمونه خواهر با برادر فرقی نمیکنه 

الــهی بـرقصـانـد خـدا بـه ســاز تـو جـهانـت را          
2801