2777
2789
عنوان

اگهی میزنم همه سرکارم میذارن

180 بازدید | 20 پست

مدل میخوام واسه اکستنشن و کاشت مژه 

حالا همه پول موادشونم میگیرن من کاملا رایگان انجام میدم برای البوم کاریم

وقتشونو فیکس میکنن بعد میرن دیگه ج نمیدن و نمیان

دیگه خسته شدم😣😣🥲🥲🥲🥲🥲🥲

Akh age mishod saramo bekubam be ye ja shayad faramushi begiram❤️

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

شاید بهت اعتماد ندارن که کارو خوب انجام بدی. ولا ما میریم پول میدیم خراب می کنن، باز چیزی نمیگیم.

"الحمدالله کما هو اهله" یعنی (از دست و زبان که برآید/کز عهده ی شکرش به درآید)
من تهرانم عزیزم

کاش  همشهریم بودی من میامدم

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  با آدم چشم و دل سیر هرگز به مشکل نمی‌خوری!حرف می‌زنه و عمل می‌کنه،اصالت داره، خیانت نمی‌کنه!کنارش پیشرفت می‌کنی،حرمت بلده و پا پس نمی‌کشه،زخم نمی‌زنه، عقده نداره، مرهم می‌شه، رفیق می‌شه، یار می‌شه ...آدمی که چشم و دلش سیر باشه، به هیچی جز اینکه چه‌طوری باهاش رفتار می‌کنی اهمیت نمی‌ده!امیدوارم تو زندگیتون عاشق چشم‌هایی نشین که سیر نیست، چون زخمش تا سال‌ها باهاتون موندگاره؛عاشق چشم‌هایی بشین که سیره ...  تیکر بارداری نیست دوستان هعی نگید با این سن بچه داری 😐⁉️

اولش همین طوره یکسری ها خودشون مژه کارن زنگ میزنن امار در بیارن یکسری هام پشیمون میشن با فکر اینکه شاید خراب کنه یا اشناها منصرفش میکنن ک خراب میکنه و..

هرچه در جستن آنی ،آنی 
شاید بهت اعتماد ندارن که کارو خوب انجام بدی. ولا ما میریم پول میدیم خراب می کنن، باز چیزی نمیگیم.

اخه وقتشونو فیکس میکنن

انگار میخوان سرکار بذارن

خب پول موادو بگیر همش رایگان باشه این بی اعتمادی میاره عزیزم میگن معلوم نیست میخواد چه بلایی سرمون ب ...

راست میگی 

باید همین کارو کنم😅😅😅😅

اولش همین طوره یکسری ها خودشون مژه کارن زنگ میزنن امار در بیارن یکسری هام پشیمون میشن با فکر اینکه ش ...

😭😭😭😭 کاش سرکار نذارن و از اولش تصمیم‌بگیرن

سه جلسه کارورزیم تاحالا اینجوری سوخته شده

2801