2777
2789

یه خانومی رو توی محیط بیرون یا محیط کار ببینی بپسندی 

قصد و نیتت ازدواج باشه 

بعد از اینکه مطمعن شدی مجرده 

چجوری مطرح کنی موضوع رو باهاش ؟؟؟

دعوتش میکنی میری بیرون

قصد و نیتتو میگی

اجازه میدی فکراشو بکنه و برای آشنایی بیشتر بهت خبر بده اگه موافق بود

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اگه همکارتون هستن بعد از تموم شدن ساعت کار بگید میشه چند لحظه وقتتون رو بگیرم و بگید که من از شخصیت شما خوشم اومده اگر تمایل دارید بیشتر با همدیگه آشنا بشیم و شمارشون رو بگیرید

اگه همکارتون هستن بعد از تموم شدن ساعت کار بگید میشه چند لحظه وقتتون رو بگیرم و بگید که من از شخصیت ...

تنهایی گیر اوردنش سخته همیشه خانومای همکار کنارش هستن 

موقعی که میاد و میره و موقع کار