2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اره 

چونکه من نمیخوام باهاش زندگی کنم 

تو رو خدا دیدتون رو عوض کنید دیگه قدیم نیست پدرومادر انتخاب کنن و بعد پسر یا دختر نخوان همو ولی بخاطر حرف مردم یا ترس از خانواده  سر زندگیشون بمونن 

الان زمونه عوض شده همه دنبال آدمی هستن که ایده الشون باشه 

تا آرامش داشته باشن 

قدیم رو نگا کنید تا بوده تو خونه ها جنگ و دعوا بوده و بچه های سمی و بدون اعتماد بنفس یا دیکتاتور ب جامعه تحویل دادن 

داییم الان ازدواج کرده البته زنداییم طلاق گرفته بود و زیر ی سقفم رفته بودن 

برای ما زیاد مهم نبود داییم پسند کرده بود مام قبول کردیم 

رفتیم دیدیم به نتیجه رسید ازدواج کردن 

الان که بیشتر پسرا با صد نفر بودن فقط رابطه هاشون رسمی نشده بوده 

پس فرقی با خانومی یا آقایی که جدا شده ندارن

اولویت من مردم و مشکلات وطنم یعنی ♥️ایران♥️ هست چون من یک ایرانیِ اصیلم نه عرب زاده یا افغان! خدایا شکرت که سمت درست ایستاده ام، خدایا شکرت که سر سفره ی پدر و مادر بزرگ شدم، خدایا شکرت که من رو وارد مسیر حق کردی و کمکم کردی اونطور که واقعا هستی بشناسمت نه اونطور که بهم دیکته شده، خدایا شکرت که من رو از جهالت و خرافات نجات دادی♥️

تو چقدر خل هستی فکر کردی دختر دیگه بگیری پاک هستن اون می‌تونه با دوست پسراش هزار رابطه داشته باشه ولی باکره باشه و جور دیگه ارضا شده باشه 

بعد این دختر بدبخت فقط شرعا با همسرش بوده باکره هم که هست

والا داداشم با همچین خانمی ازدواج کرده دوشیزه هم نبود خیلیم خانم و خوبه این اسکل رو تبدیل به یه ادم موفق کرد 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟
دایتون چند سالش بود ؟؟هیچکس مخالف نبود ؟؟

داییم  دیگ نزدیک ۳۰ بود زنداییم دوسال کوچکتر 

نه حتی یکبارم به روش نیاوردیم حتی چیزیم نگفتیم بهشون زنداییم حتی فکر میکنه مانمیدونیم همه چیم بجا آوردیم 

هر مراسمی بود 

داییم دیگ نزدیک ۳۰ بود زنداییم دوسال کوچکتر نه حتی یکبارم به روش نیاوردیم حتی چیزیم نگفتیم بهشون زن ...

یعنی مادر بزرگ هیچکس مخالف نبود 

دمتون گرم کاش آدم های مثل شما تو جامعه زیاد بشن

2801