2777
2789

بچه ها من سر یه سری مسائل قبلا با یکی از اعضای خانواده قطع ارتباط کردم ( زیاد توضیح نمیدم که اگه یه آشنا دید شناسایی نشم) البته من قطع ارتباط نکردم در حقیقت طرد شدم...

چند وقت اخیر به خاطر اتفاق تلخی که برام افتاد،  به جود خانواده کنار خودم احتیاج داشتم... ولی غرورشون اجازه نداد که منو بپذیرن

دلمو زدم به دریا رفتم برادرم رو دیدم . رفتم محل کارش. بهش گفتم خیلی بی احساسی . خیلی معرفتی. پشت خواهرتو خالی کردی. بی غیرتی و...

هرچی از دهنم در اومد بهش گفتم و دلمو خالی کردم. 

حالا به نظرتون به خودش میاد یا بیشتر ازم دور میشه؟          

تند رفتم؟

استرس گرفتم بچه ها

بگید که همه چی بدتر نمیشه

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خب ب شخصیت برادرت بستگی داره

ممکنه ازت دورتر شه ممکنه ب خودش بیاد و ناراحتیت رو درک کنه و ارتباطشو بیشتر کنه

تاريك انديشان هميشه سعى مى كنندزنان را در «سياهى» نگه دارند؛آنها از روشن شدن ذهن زن مى ترسند !چون خوب ميدانند اگر زن بداند،به فرزندانش هم ياد ميدهد !
امیدوارمخسته شدم

اگه بیشتر ناراحتت کرد با رفتارش بدون که این آدم هیچوقت بدردت نمیخوره

بیشتر از تنهایی از همدم نامردت بترس.....دلیل گریه و خندت یکیه مسخرست.....اصلا میگذرم میزنم زیر همه چی......به من چه هرچی خواستمش اون نخواستتم......
یه فکت نامحبوب اینه که: داداشا واقعا بدردنخورن و هیجای زندگی بدرد ادم نمیخورن

وای ن من ن تنها داداشم بله داییامم عشقمن .امیدوارم داداش اسی هم سمتش بیاد

تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد،  رها کن ای دل غافل خدایِ بت پرستت را ...
2801