2777
2789
عنوان

شما ب معلم بچه هاتون پیام میدین

408 بازدید | 30 پست

دخترم هفته پیش بهم گفت مامان دستمو برای سوالای خانوم بالا میبرم منو نمیبره پای تخته تا باز هر دفعه همینو هی میگه شما پیام میدین بگین چرا نمیبریش؟؟؟؟

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اگه خیلی ناراحتش کنه و یه مدت طولالیمثلا یه ماه بگذره بله یه پیام کوتاه می دم و معلمو در جریان احساسات بچم می ذارم

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

من خ پسرم حساسه و میگم البته من قبلش خ تاکید کرده رودم ک پسرم حساسه 

این مواقع اینجوری میگم اول سلام احوال پرسی چقدر بچم دوستون داره و ... بعد میگم خ حساسه بچم دایم میگ دست میگیرم خانوم صدام نمیکنه میگم مامانم منم اینجوری بودم میگه اخه مامان من خانوممونو خ دوس دارم دوست دارم دست میگیرم برم پای تخته

مبدونی با حالت دوستانه میگم

واییی من پیام دادم جوابمو نداد بی تفاوت رد شد😅

معلم بچه های منم ی وقتا جواب نمیده ولی کاری ک خواستم رو انجام میده

ولی خب این موردی نبوده ک لازم باشه مخصوص ش وقت معلم رو بگیری🙃 خودت رفع رجوع کن

ی جوری بچه رو متقاعد کن تا حالا فرصتی پیش بیاد

بعدم حکم نده ب معلم. بگو مثلا دوست داره جواب بده یا خیلی منتظره ازش بپرسید..بگی چرا نمیپرسی ی جورایی شاید خوش اش نیاد

معلم احتمالا میدونه بلده و ازش نمیپرسه میخواد انگیزه ب اونا ک بلد نیستن بده. اونم با سی چهل تت بچه در ارتباطه کلی کار داره دیگه وقت و حوصله اش اجازه نمیده

شوهرم میگه نباید پیام میدادی ممکنه دخترمون از چشمش بیفته لج کنه امکانش هست

نه خب اگه پیامت محترمانه بوده و از زحماتشم در کنارش تشکر کردی هیچ اشکالی نداره ، مهم نوع بیانتونه که ناراحت نشده باشه 

معلم بچه های منم ی وقتا جواب نمیده ولی کاری ک خواستم رو انجام میدهولی خب این موردی نبوده ک لازم باشه ...

بچمو ک متقاعد کردم جوری پیام دادم دخترم متوجه نشد ولی درسته نباید پیام میدادم با اینکه جواب نداد حالم گرفته شد

2801