2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خوب خودش درخواست دوستی داده. یعنی نمیخواد هایلایت هاش رو ببینم؟ چیز خاصی هم نداشت هایلایتش

ببخشیدا ولی یسری انگار مریضن

منم ینفر از فامیلا بزور پیجمو ازم گرفت گفت میخام فالوت کنم بعد من بهش گفتم دوست ندارمو اینا

اونروز فهمیدم منو هاید کرده😐😐😐😐😐😐😐😐

ببخشیدا ولی یسری انگار مریضنمنم ینفر از فامیلا بزور پیجمو ازم گرفت گفت میخام فالوت کنم بعد من بهش گف ...

وا! نکنه فقط میخواسته ببینه من چه پست هایی دارم. حالا که خیالش راحت شده این کارو میکنه. خخخ

پستاشو میبینی ولی استوری و لایوهاشو نمیبینی

خوب چه کاریه. وقتی نمیخواد من ببینم چرا منو فالو کرده.

یعنی روزی که استوری میگذاره منو هاید میکنه که من نبینم بعد یک روزی که من هایلایت هاش رو میبینم یعنی استوری نگذاشته؟!

چه امکاناتی داره اینستا

خوب چه کاریه. وقتی نمیخواد من ببینم چرا منو فالو کرده.یعنی روزی که استوری میگذاره منو هاید میکنه که ...

فالو کرده که خودش پیجتو و فالوراتو ببینه فضولیش برطرف بشه. 

هر وقت بخوای استوری بذاری ولی نخوای بعضیا ببیننش میزنی اون افراد رو هاید میکنی. وقتی اونا هاید میشن دیگه هایلایتاتو نمیبینن ولی بعدش که از هاید بودن درشون میاری دوباره هایلایتا براشون دیده میشن

دلم میخواد بندازمش بیرون. من زیاد اشنا نیستم با اینستا.چیکار کنم؟

خب ببین این چیزی که من گفتم فقط یه تئوریه. امکان داره طرف خودش بزنه هایلایتاشو پاک کنه از نو بذارتشون. برای اینکه مطمئن بشی روزی که دیدی هایلایت نداره با یه پیج دیگه که اونو فالو داره برو نگاه کن ببین هایلایت داره یا نه. اگه داشت یعنی هایدت کرده

2801