2777
2789
عنوان

توروخدابیایددارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 45 پست
بنظرم علتش پیدا کن اگر از شوهرت میگیری و دکتر نمیاد هر شش ساعت یه میترونیدازول به شوهرت بده لاقل که ...

اره اول باید شوهرشو درمان کنه چون اگه خودش قارچ داشته باشه احتمالا شوهرشم داره.ببینه روالت شوهرش تغییرات خاصی نیس؟

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی خیال شو اینا را بزنی خوشو بدتر عفونت میاره

نه زدم عالی بود گیاهی خاصیتش اینه عفونت برنمیگرده ولی شیمیایی ممکنه بدترعفونتو نسبت ب دارو مقاوم کنه

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
بخدارعایت میکنم لباس زیراصلااستفاده نمیکنم شلوارازاد...بادستمال خشک کردن ولی عفونت برمیگرده خیلیامیگ ...

اولا قند کلا حذف کن چون باعث عودش میشه 

پروبیوتیک بخور یک مدت لاکتوفم امتحان کن 

اگر میتونی از سایت پروبیوتیک قارچ کفیر و کامبوجا بگیر خودت نوشیدنیش درست کن بخور خیلیی عالیه 

میتونی از تخمیر خانه هم محصولات پروبیوتیک بخری مثل کیمچی و سبزیجات تخمیری 

یک‌مدت بخوری اکی میشه

فعلا امضا ندارم
اونوقت اگ بازقندواینابخورم برمیگرده،؟مرسی قلبم

اگر چند ماه نخوری اکی میشه بعد دو سه هفته خودت احساس میکنی بهتر شده 

دمنوش پونه هم برای عفونت عالیه

فعلا امضا ندارم
مرسی قلبم حتماخداخیرت بده اگ جواب داددعات میکنم سیدم

💖همه کارهایی که گفتم را انجام بدی خیلی نتیجه میبینی.غیر از زمان پریود لباس زیر نپوش شلوارتمیز  هر روز شلوار را عوض کن و بشور بنداز افتاب و یا رادیاتور خشک شه.

سلام منم مشکل شمارو داشتم

اینقدر اذیت بودم حاضر بودم دست به هرکاری بزنم خوب شه

نزدیک۲ سال درگیرش بودم

اول اینکه مدت درمان با شوهرت رابطه نداشته باش،دوم حتما باید شوهرت هم درمان شه چون به اونم منتقل شده و بعد رابطه باز به شما برمیگرده

اصلا از کاند وم استفاده نکنید چون عفونتو بدتر میکنه

توخونه سعی کن دامن بپوش بدون لباس زیر،حتما بعد دستشویی خودتو هم با دستمال و هم با سشوار خشک کن،اصلا نباید مرطوب بمونه چون بدتر میشه

قرصاو پمادهاتو مرتب استفاده کن.من پماد رو به جای روزی ۱ بار ،روزی ۲ بار استفاده میکردم

یکی شب وقت خواب یکی هم وسط روز

روش های گیاهیش و طبیعی هم متنوع هست،عنبرنسارا به شرط اصل و محلی،مثلا خودت بری روستایی چیزی از جای مطمعن بخری که تغذیشون هم خوب و طبیعی از علف و گیاهان طبیعت باسه نه از اشغال ها و ته مونده های غذای ادما

شستشو با نمک و جوش شیرین هم امتحان کن اونم رو خیلیا جواب داده

بازم هست،ولی اگه همینارو رعایت کنی فکر کنم خوب شی

الهی شکر🙏🙏 من معجزه خدا را دیده ام.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..  الهی شکر بخاطر همه نعمت هات🙏🙏🙏
بخدارعایت میکنم لباس زیراصلااستفاده نمیکنم شلوارازاد...بادستمال خشک کردن ولی عفونت برمیگرده خیلیامیگ ...

ساید همسرت بدنش الودست ک همش در حال عفونتی

وَالضُّحیوَاللَّيْلِ إِذَا سَجَىمَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَى وَلَسَوْفَ يُعْطِيكَ رَبُّكَ فَتَرْضَى 🤍
2801