2777
2789
عنوان

توروخدابیایددارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 45 پست
من یمدت با نواربهداشتی عفونت میگرفتم دیگ سری بعدش پارچه شستم ضدعفونی کردم استفاده کردم دیگ هیچیم نشد ...

عزیزم من فک‌کنم برارابط... باشع میشع بگی قرص لاکتوفم خوراکیع چجوراستفاده کنم وتاچه مدت اسم مکمل جیه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

نوارم عوض کردم عزیزم یچیزم هست ازبعدراب... بدترشده ینی دیگ‌نمیشع راب... هم داشت دادم دق میکنم😭

بعضی وقتا برای آقا هم دکتر دارو میده چون ممکنه آقا عفونت رو انتقال بده...بنظر من بازم دکتر برو ناامید نشو ..ان شاءالله زود خوب خوب بشی

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
مصرف زیاد انتی بیوتیک وپماد خودش تعادل رحم بهم میزنه وبدنو ضعیف میکنه و باعث رشدبیشتر میکروب میشه

هوووف پ چ گلی بگیرم سرم😭😭😭😭بخدارعایتم میکنم چکارگنم دیگ برنگرده

اره دکتربرام پمادنوشت واژینال باچندتاقرص خوراکی ویه قرص واژینال ولی بعدپریودیم دوباره اوت کردخسته شد ...

زمان پریود تند تند لباس زیر و نوار بهداشتی را عوض کن.اون لباس زیرت را یا تو افتاب یا جای گرم مثل رادیاتور خشک کن‌.حموم برو.خودتو با اب گرم با دسا تمیز خوب بشور .مداوم بشور .لباس زیر و  شلوارت را یک زوز بیشتر نپوش ‌بشوز جای گرم خشک کن.و قبل از رفتن دسشویی دستاتو با صابون بشور که دستت تمیز باشه وقتی با دست میشوری‌.دیگه خودتو تقویت کن.چیزهای گرم زیاد استفاده کن‌فلفل سیاه قزمز سیر پیاز زرچوبه.یا دمنوش زنجبیل پونه.دیگه ویتامین ث.لیمو ترش .خرما موز.شیر و لبنیات.و ارده و شیره طبیعی

عزیزم من فک‌کنم برارابط... باشع میشع بگی قرص لاکتوفم خوراکیع چجوراستفاده کنم وتاچه مدت اسم مکمل جیه

اره یه کپسول هس حتما باید تو یخچال بزارید و اینکه دکتر بمن گف لازمه هرخانمی سالی یه دوره ینی یه جعبه ک شبی یک عدد هس استفاده کنن من هنوزم در سال یک الی دوماه ازش میخورم مث خیلی مکملا 

هوووف پ چ گلی بگیرم سرم😭😭😭😭بخدارعایتم میکنم چکارگنم دیگ برنگرده

بنظرم علتش پیدا کن اگر از شوهرت میگیری و دکتر نمیاد هر شش ساعت یه میترونیدازول به شوهرت بده لاقل که اگر چیزی هس خوب شه چون مردا مث ما نیستن عفونتاشون هیچ علائمی ندارع

بخدارعایت میکنم لباس زیراصلااستفاده نمیکنم شلوارازاد...بادستمال خشک کردن ولی عفونت برمیگرده خیلیامیگ ...

داروگیاهی استفاده کن دکترطب سنتی خوب پیداکن درمانت کنه برا عفونت بمن گفت یه شب شیاف زرده تخم مرغ و زیتون استفاده کنم فرداش عنبرنسادودکنم یه شب شیاف هلیله سیاه اسیاب شده با روغن زیتون استفاده کنم فرداش تو ابزن پونه ختمی اویشن پنیرک بشینم تاشش شب ادامه بدم اینکارارو سه شب استراحت کنم شب سوم ازشیاف زاج سفیدو روغن زیتون استفاده کنم برای عفونت عالیه قارچ نمیدونم

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
مرسی عزیزم الان ب حدددی میسوزع ک نمیتونم‌بخوابم‌گلاب بروت‌مث کسی ک‌ بالامیارع میرم دس شویی و...

سوزش مال عفونته .این قرص را بگیر از داروخانه.اشتباه نگیری .خشک کننده هست.حتما اثر داره.واسه من همون یه دونه اول انگار اب روی اتیش بود‌ولی اینو میگم با دکتر مشورت کن.که فردا طلبکار من نشی خدای نکرده

2801