2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

پسر من ۸ سالشه از ۵ سالگی میره خیلی راضیم کلی به خلاقیت ذهنش کمک کرده و از همین الان مشخصه راهشو پید ...

ممکنه کمی توضیح بدین از روز اول چیکار میکنن از چه وسایلی استفاده میکنن 

انشاالله دامن همه مادرها سبز بشه
پسر من ۸ سالشه از ۵ سالگی میره خیلی راضیم کلی به خلاقیت ذهنش کمک کرده و از همین الان مشخصه راهشو پید ...

انشاالله تو جمع المپیادی های مدال آورمون باشه این بزرگ مرد کوچک

معجزه کن صبر مرا 
میشه از کلاس یکم توضیح بدین

من که نرفتم. 

اما بچه هایی که رفتن دیدم که خیلی خلاق و باهوش شدن و مدام دنبال درست کردن وسیله و کشف چیزای مختلفن

و از همه مهمتر پسرتون تو اتمسفری کار میکنه که اکثرشون قرار مهندسین موفقی بشن در آینده

معجزه کن صبر مرا 
ممکنه کمی توضیح بدین از روز اول چیکار میکنن از چه وسایلی استفاده میکنن

هر ترم وسایل متفاوت داره..پک ها از مبتدی شروع میشه تا پیشرفته ..نهایت ترم های بالاتر سازه رباتهای انسان نما رو میسازن

پسر من الان ترم مکانیکه

💑=👧👧🧒
هر ترم وسایل متفاوت داره..پک ها از مبتدی شروع میشه تا پیشرفته ..نهایت ترم های بالاتر سازه رباتهای ان ...

ببخشید میشه هزینش‌هم‌بفرمائید 

قیمت پک ها که خب تغییر میکنه من آخری رو ۵ و خرده ای گرفتم هزینه ی کلاس هم ۶۰۰

اانشاءالله موفق باشن بچه های گلتون خیای ممنون از توضیح عاایتون