2777
2789
عنوان

میخوام تا همیشه مجرد بمونم🤩

164 بازدید | 11 پست

کسی هست که تصمیم داره تا همیشه مجرد بمونه و با مادر پدرش زندگی کنه؟؟؟؟

یعنی خرجش رو خودش در بیاره و مستقل باشه فقط بخواد با مادرپدرش باشه همیشه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

چه خوب دلم مامان بابامو خواست  

ایمان صفا یجا نوشته بود:کیا  یه شب که اعصابت خورد بود و بد حرف زدی لال بودن و بخاطرت  هیچی نگفتن ؟همونارو نگهه دار!((و من تورو نگه داشتم تا ابد)) یه دختر دارم شااه نداره صورتی داره ماه نداره  آوینای قشنگممم دختر خوش صحبت مامان کلییی آرزوهای قشنگ برات دارم بزرگ شو و قد بکش ما قراره آینده تورو باهم بسازیم دوست دارم قلب مادر♥️

منم مجردی رو خیلی دوست دارم ولی همیشه میگم خدایا اگه قراره عشق واقعی و تجربه کنم و این عشق دوطرفه باشه و خوشبخت بشم چرا که نه در غیر این صورت تا آخر عمرم مجرد بمونم بهتره

مننن اصلا دلیلی برای ازدواج نمیبینم.

مخصوصا با تاپیک هایی ک اینجا زده میشه ادم میترسه 

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨