2777
2789
عنوان

ترک سیگار

82 بازدید | 15 پست

سلام دوستان خوبید یک سوالی داشتم 

من چهار سالی هست سیگار میکشم الان در حال حاضر 13 روز بود نکشیده بودم تا امشب که یه نخ نیم کشیدم آیا بازم بازگشت داره نیکوتین در بدنم لطفا درست جواب بدید

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

افرین ب ارادتچرا ب تلاشی ک کردی میگی پوچبگو گام بلند برای گام بلندتر و دائمی

راستش دوست عزیز امروز اخلال شدم بعد 13 روز کشیدم واقعا اعصابم خورده منی ک نمی‌تونستم ترک کنم ارادمو قوی کردم به خودم فهموندم من سیگار نیستم ترک کردم به لحظه ذهنم بهم ریخت نکنه با این یه نخ سیگاری ک کشیدم 13 روز زحمت به باد بره

مثل اینکه هیچ کاری نکردی،  نیکوتین تا یکسال در بدن هست

اولین نخ بعد از چندین روز خوب میچسبه، ولی ای کاش نکشیده بودی

عمرماچوموجی به دریاگذشت ورفت.   لحظه های شیرین چه زیباکذشت ورفت                         
مثل اینکه هیچ کاری نکردی، نیکوتین تا یکسال در بدن هستاولین نخ بعد از چندین روز خوب میچسبه، ولی ای ک ...

خوب بود ولی من اصلا نمیخوام بکشم اشتباه کردم 13 روز بود نکشیده بودم امروز یه نخ اخفال شدم کشیدم ولی ادامه همون 13 روز میدم

خوب بود ولی من اصلا نمیخوام بکشم اشتباه کردم 13 روز بود نکشیده بودم امروز یه نخ اخفال شدم کشیدم ولی ...

ان سیزده روزت دیگه باطل شده، ولی راحتر می تونی برای ترک ادامه بدی 

عمرماچوموجی به دریاگذشت ورفت.   لحظه های شیرین چه زیباکذشت ورفت                         
راستش دوست عزیز امروز اخلال شدم بعد 13 روز کشیدم واقعا اعصابم خورده منی ک نمی‌تونستم ترک کنم ارادمو ...

ببین یک چیزی بهت بگم 

سیگاره ک تو دستته و تو دست میگیری

اون تو رو دست نمیگیره

همینقدر تو قدرتمندي 

نمیخوام الکی تشویقت کنم

ولی واقعا چیزی نیست ک نشه کنارش گذاشت

راستش دوست عزیز امروز اخلال شدم بعد 13 روز کشیدم واقعا اعصابم خورده منی ک نمی‌تونستم ترک کنم ارادمو ...

ب این برگشت هم ب عنوان یک تلنگر ب خوت نگاه کن

ک گاهی ممکنه ادم پاش بلغزه ولی مراقب خودت باش ک نلغزه

برات بشه عبرت ک نلغزه

هر چند بازم میگم بهش ب چشم یک گام نگاه کن

فکن یک فوتبالیستی ک میخوای قشنگ ترین گل عمرتو بزنی

اون ۱۳ روز همون حرکت اولیه بوده ک یک ضربه کوچیک ب توپ زدی تا جای اصلیشو پیدا کتی یا ب عبارتی توپتو خواستی بکاری

حالا ک کاشتی بزن تو هدف  و برو تو دل همیشه بودن

شوتش کن ک بره

و خودت برای خودت یک دست اساسی بزن

ب این برگشت هم ب عنوان یک تلنگر ب خوت نگاه کنک گاهی ممکنه ادم پاش بلغزه ولی مراقب خودت باش ک نلغزهبر ...

واقعا مرسی دوست عزیز یک سال دیگه از ترک کردنم میگم برات اگر تو برنامه بودی😂🙏

2801