2777
2789

دستم به دامن مامان هایی که بچه بدخواب یا رفلاکسی دارن

دخترم دیگه ۲۰ ماهشه ، از فروردین تا الان ی روز خوش ندیدم ، ی شب درست نخوابیدم 

دخترم یه شب درمیون تو اوج خواب جییییغ میکشه و میزنه زیرگریه ، میلرزه گریه میکنه جیغ میکشه ، اصلا تکلیفش با خودش مشخص نیست ، میگه بقلم کنید ولی بقل کسی واینمیسته،میگه میخوام ولی اب نمیخوره ،میگه بزارینم زمین ولی نمیخوابه ،این چرخه انقدر ادامه داره تا از زور گریه بالابیاره 

سه چهاربار این مرحله تو اوج خواب از ساعت ۱۲ شب تا ۴ صبح ادامه داره و به محض گفتن اذان صبح کلا ازین رو به اون رو میشه و میگیره میخوابه 

آزمایش دادم ،چند دوره دارو خورده اما تاثیر نداشته.  ب قران شبا بالاسرش قران میزارم ،آیت الکرسی میخونم والعصر میخونم ولی فایده نداره

نمیدونم از زور گریه بالامیاره. یا برای تهوع میزنه زیر گریه

ولی اگر برای تهوع باشه چرا باید با وحشت اژ خواب بیدار بشه و بلزره

میگم شاید خواب بد دیده ،اما مگه هرشب سر هر ساعت معین و یک شب درمیون باید این حالت باشه

به امام حسین آدم خرافاتی نیستم ولی بعضی وقتا میگم براش دعا گرفتن یا چمدونم شاید اجنه اذیتش میکنن

به قران مغزم رد داده

هیچ جایی باهاش نمیتونم برم

هیچ شبی درست نمیتونم بخوابم 

دیگه نمیدونم چیکار کنم کم اوردم

با هرکسیم حرف میزنم میگه بچه اس ، فلانه بیساره ،ولی ب قران دیگه کم اوردم 

چشه نمیدونم😭میخنده بالامیارع ، گریه میکنه بالامیاره،میدوعه بالامیاره،تو ماشین میشینه بالامیاره، تو خواب اینجوری میکنه 

انصافا شما بچه اتون اینجوری باشه میتونید زندگی کنید؟میتونید اخلاق درست داشته باشید؟میتونید آرامش داشته باشید؟

مهمونی میرم ، کلی باید کنترلش کنم چی بخورع چی نخوره ،میوه و خوراکی رو باید از جلوی عالم و آدم جمع کنم به خاطرش ، چون هنوز کوچیکه و اونقدر عقلش ب نکن و نخور نمیرسه.  

خداشاهده امشب فقط ی خیار اضافه تر خورد و منو از ساعت ۱۱ تا الان به خدا رسونده

تورو قران بیاین باهام حرف بزنید، دارم از بغض و گریه و اعصاب خوردی میترکم،این وسط شوهرمم ازم طلبکاره. تهش میگه تو مقصری ، تو اعصاب نداری ، تو خودت رو محدود کردی

با این روال واقعا میشه زندگی کرد؟شما دو شب درست نخواب ، دوشب بچه ات ده دفعه بالاسرت جییییغ بکشه بیدار بشه ، اخلاقت درست میمونه؟ من واقعا دیگه کم اوردم 

نمیخوام ناشکری کنم اما خسته شدم😭😭😭

براش حرز بخر ، صدقه بده  و.‌‌.‌

خیلی شرایط سختیه 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

عمیقأ درکت میکنم 

بچه منم ۷ ماه تمام کولیک داشت ،بعد مکافات دندان در آوردن ، دست تنها غریب و بدون کمک و بی تجربه بودم 

من مردم سر کولیک بچه ..    

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
عمیقأ درکت میکنم بچه منم ۷ ماه تمام کولیک داشت ،بعد مکافات دندان در آوردن ، دست تنها غریب و بدون کمک ...

من تا ۶ ماهگیش داستان داشتم سر کولیک ، دوباره از بعد یکسالگی تا الان دارم اینجوری سر و کله میزنم باهاش 

دعا توسل بگذار گوش بده ، لوح فاطمه بخون تحملت بره بالا 

انواع زیره آسیاب شده دم کن, صاف کن بده بچه بخوره ، غسل و نماز جدی بگیر  

تو بارداری آرامش داشتی ؟ 

من تا ۶ ماهگیش داستان داشتم سر کولیک ، دوباره از بعد یکسالگی تا الان دارم اینجوری سر و کله میزنم باه ...

احتمالا مشکلات دندان در آوردن داره ..بچه من کلا کم خواب و بد غذا و پر گریه هم بود. جونم گرفته شد . 

دعا توسل بگذار گوش بده ، لوح فاطمه بخون تحملت بره بالا انواع زیره آسیاب شده دم کن, صاف کن بده بچه بخ ...

بخدا به همه‌ی اینا پایبندم، حجاب دارم ، نماز میخونم ، غسلم درسته ،وضوم درسته ، توخونه زیارت عاشورا حدیث کسا ،ال یاسین میزارم ،همه رو از بهر شدم دیگه ، دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم 😭

به امام حسین آدم خرافاتی نیستم ولی بعضی وقتا میگم براش دعا گرفتن یا چمدونم شاید اجنه اذیتش میکننبه ق ...

برادر زادم دقیق اینجوری بود

زیر سرش بزار یکم بالا باشه یعنی جاش شیب داشته باسه برا رفلاکسش خوبه.

صدای سشوار مثل صدای داخل شکم مادره برادر زادم وقتی سشوار روشن بود راحت میخابید

2801