2777
2789
عنوان

ترس از تنهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 28 پست

زندگی همینه ، ولی من خودم یه برنامه ای چیدم برای این موضوع . بنظرم اگه ادم بتونه تا اون موقع عزت و احترام جمع بکنه ، این چیزا اون موقع کمکش میکنن ، یعنی حداقل بچه های خود ادم ادمو اذیت نمیکنن . من خودم رو تنهاییم خیلی کار کردم و واقعا مشکلی با تنهایی ندارم ، قبلا داشتم ، الان ندارم . فعلا تنها مشکلم بیکاریمه . ولی دوست دارم یک ساز مثل پیانو یاد بگیرم که اگه تو پیری هم تنها بودم ، واسه خودم ساز بزنم . اره اینطوری ... یکی از بازیگری میگفت من ارزومه که پیر نشده بمیرم . 

(توکلت علی الله❤️‍🔥)

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

زندگی همینه ، ولی من خودم یه برنامه ای چیدم برای این موضوع . بنظرم اگه ادم بتونه تا اون موقع عزت و ا ...

تو این زمونه ای که میبینم عزت و احترام جواب نمیده. هرکی انگار دنیال خوش گذرونی خودشه. خداکنه روزای سخت و تنهایی پیری رو نبینیم من الان ۳۵ سالمه بشدت تنهام.‌وای به حال پیری 

منمخیلی میترسمزبونم لال از اون روزی ک پدر مادرم برنمن تک فرزندم از روزی ک زبونم لال بخوام بعد همسرم ...

خداهمشونو حفظ کنه عزیزم

من پدر مادرم پسردوستن . زیاد حواسشون به من نیست.

شوهرمم درگیر خانوادشه .اونارو خیلیییی بیشتر دوست داره. بخاطر همین من خیلی میترسم

تنهایی از چه نظر؟

پدر مادرم که درکم نمیکنن و پسررو برتر میدونن.

شوهرم هم خیلی فکر خانوادشه‌ دنبال پس انداز کردن برای پیری پدرشه یا پدرشو میبره مسافرت... کلا پناه ندارم. دلم خیلی میگیره

تو این زمونه ای که میبینم عزت و احترام جواب نمیده. هرکی انگار دنیال خوش گذرونی خودشه. خداکنه روزای س ...

به نظرم برو باشگاه ورزش کن... که لااقل تو پیری بدنت سالم باشه محتاج کسی نشی

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔