2777
2789

من تجربه این چیزا تو بچگیم هست 

یه زنه هست فامیلمونه بعد کلاس اول بودم تو حیاط داشتم بازی می‌کردم که اومد گفت بیا با هم بازی 

منم ذوق کردم با توپ بازی کردیم 

بعد توپ رفت رو درخت توت ک داشتیم گفت بیا من بلندت میکنم توپ رو بیار گفتم باشه (خیلی ریزه میزه و ظریف بودم) 

راحت بلندم کرد اونجا رو درخت خودم رو بند کردم موقعی که میخواستم بیام یه جوری آوردم پایین ولی با یکی از دستاش شلوارم رو نگه داشت که در بیاد 

شلوارم اومد پایین ناراحت شدم گفتم دستت رو بردار شلوارم داره در میاد لبخند زد و گفت اشکال نداره بغلم کرد اومدم پایین 

پیرهنم رو زد بالا و دست زد به جلوی بدنم گفت این چیه 

😭 انقد بدم میاد که خدا میدونههنهه 

هروقت یاد این خاطرات نکبت میوفتم از خودم و از مامان بابای بی ملاحظه و بی فکرم متنفر میشم🖤😒😒😒😒 

نمی‌دونم چرا یادشون میوفتم کاش این قسمت از خاطرات برای همیشه از ذهنم محو شه 😔💔 🥺

مراقب بچه هاتون باشید که هر چه جلو تر میشیم حشر بدتر گوه میزنه ب آدما 🤢🤢💔💔🥺 

مامانا مراقب بچه هاتون باشییییذ 

که این چیزا هیچوقت از ذهن بچه ها پاک نمیشه 

......

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

عزیزم خودت رو سرزنش نکن ... تو یه بچه بودی که هیچی از این مسائل نمی‌دونستی 

بله پدر و مادرت باید دقت بیشتری می‌داشتند ولی شما مقصر نیستی 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

من هیچ وقت وقت تنها نذاشتم جز دو یه بار پیش مادرم و یه بار در حد رو ساعت پیش حواهرشوهرم 

ولی آدم نشناسم کلا بچه هاش خونه فامیل بزرگ شدن خودش درس خوند شاغل شد الان دکترا داره و کلی معروف شده...این چیزا شانسیه

خدا شاهده خودش بهم گفت هر روزی بخوام برم دانشگاه هر کسی وقت آزاد داره بچه رو میذارم پیشش

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2801