2777
2789
عنوان

برای جهیزیه آرکوپال یا چینی

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 126 پست
دقیقا منم همینکارومیخوام بکنمبعضیا میگن دو دست ارکوپال هم واسه مهمونای خودمونی گرفتن ولی واقعا هزینه ...

نه بابا چه خبره من همینایی که دارم راضی ام تازه نصف چینی هامم اصلا استفاده نکردم،بعدم ته تهش کم بود دو سال دیگه میخری باز قرار نیست همه چیو اول زندگی ببری که

در گریختن رستگاری نیست                                           بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند 🌱📚💡

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من ی سرویس چینی 18 نفره استخوانی بن چاینا کلاسیک گزد

ی سرویس چینی 12 نفرع مربع ساده خَط طلا 

ی دست اوپال دم دستی 

ی سرویس 12 نفره گل سرخی نو هم مامان بزرگم بهم هدیه داد 

منمُ راه منمُ مقصد... :) 
مبارک باشه عزیزم خیلی قشنگن

قربونت

بنظرم چینی بخر تعداد12نفره برمهمونای خاصت

ارکوپال تعدادبالا بخر برمهمونای عادیت ارکوپال طرح‌چینی زیاده انقدرخوشگلن خیلیم سبکن ارزونترم هستن

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر دوست داشتی برای بهتر شدن شرایط مالی زندگیم یه حمد و صلوات بخون🥰
نصف جهیزیه منم نداره ن سرویس چوبی خریده نه تخت مبلمان هیچی چهارتا پلاستیک خریده زبون درازیم میکنه😂

وای دقیقا خواهرشوهر منم همینه

چیزای درشت مثل برقیاشو همه رو بیخود خریده چهارتا خورده ریز و کاسه بشقاب دورخودش جمع کرده فکرمیکنه فقط اون سلیقه داره توهمه چی هم نظرمیده

کلا واسه مهمونا ارکوپال استفاده میکنی عزیزم؟چه مدلی خریدی

بله واس مهمون استفاده میکنم سرویسش کامل شش تا فنجون چای خوری با نلبکی 6تا پلو خوری 6تا خورش خوری 6تا پیش دستی 1کاسه بزرگ 6تا کاسه سالاد خوری و6تا کوچیک ماست خوری 2تا دیس و3تا نمکدون که بعدا تو خونه خودم به پلو خوری هام 12 تا و به دیس برنج 3تا وبه کاسه بزرگش 2تا اضافه کردم 

خیاط باشی😍مامان سه تا کلوچه👧👧🧑خدایا شکرت بابت یه آقایی خوب و همه چیز❤️وقتی پستی خطاب به منه مطمئن باش میخونمش اگه دیدی  ریپلی  نکردم بدون برام مهم نبوده که جوابت ندادم پس فکر نکن جوابت رو نداشتم بدون نمیخوام باهات هم کلام شم 😜تو تاپیک هیچ آقایی شرکت نمیکنم پس آقای ن هم نه تو تاپیک من بیان نه پست منو ریپ بزنن وگرنه...... وقتی کسی میگه واسه حاجتم صلوات یا آیت الکرسی  بخونید اگه لایک کردم پستتو بدون که خوندم فرستادم ❤️😍
2801