2777
2789
عنوان

امروز زنگ زدن گفتن

146 بازدید | 8 پست

سلام من امروز صبح مدرسه بودم زنگ زدن به بابام گفتن که من نمونه رشته انسانی قبول شدم از اون روز جز ذخیره بودم الان رشته ی خودمم انسانی هست کلاس دهمم الان نمیدونم برم نمونه یا شهر خودمون درس بخونم شهر خودمون منطقه ۳ هست شهری که نمونه قبول شدم منطقه ۲ الان موندم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید منطقه واسه کنکور مهمه؟ 

نمونه که بهتره به نظرم برو

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اره من قبول شدم چون تو شهر خودمون نمونه نبود

اها

خب اگه مدرست خوب نیست برو چون نمونه قوی تره حداقل بچه هاش قوی ترن اون حس رقابت تو وجودت تقویت میشه

ولی از نظر منطقه من فکرمیکردم به محل سکونت ربط داشته باشه نه مدرسه