2777
2789
عنوان

اینقد حس بد گرفتم خدا سر دشمنمم نیاره🫣🫣

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 89 پست
خواستم حس کنین چی میکشم تو خواب وبعدش که بیدار میشم هم حس خوبی دارم که خواب بوده هم استرس دارم

من فکر کردم واقعیه

خب وقتی خوابی میدونب خوابی حس خیلی بدی نمیگیری جوری که انگار واقعیه

#مدافع حقوق کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میانسالان، مسن ها، خانم ها،آقایون 🥲

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

دوستان چقدر الکی گیر می دید به بنده خدا ... همون پست اول گفت خواب بوده دیگه ... واقعا اغلب اعصابتون ...

دنبال زیربغل مارن به قران

ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...       
احتمالا زیادی نگران نظر بقیه ای و اعتماد به نفست کمهدرست میگم؟

ن نگران نظر بقیه نیستم 

ولی چن وقته همش نگران خانواده خودمم اعتماد به نفسم ریخته بهم 

مشکلاتی که براشون افتاده ک.. 

دوستان چقدر الکی گیر می دید به بنده خدا ... همون پست اول گفت خواب بوده دیگه ... واقعا اغلب اعصابتون ...

والا انگار دو صفحه بعد گفتم خوابه 

همون پایین گفتم 

فقط خواستم بگم چی میکشم 

کامل حسش کنن همه، چی کشیدم 

دردشو من کشیدم بقیه نمیدونم چرا ریختن بهم 

فک کن من چی میکشم هر روز هروز به یه طریقی 

[QUOTE=356162943]منی که داشتم با خودم فک میکردم خب تقصیر تو نبوده میخواستی مداد بچشون رو بدی اون مرده دست فرمونش بده ...[/QUOTE

من سیریش شدم

ولی کلا یه چن وقته همش این حس رو تجربه میکنم 

تو واقعیت تو خواب 

گنگم کلا

اسی اسی اسی 

اگه فقط یه روز یه روز دیرتر میومدم میشه سه سه سه 🥲     هعی من اگ از این فکرا داشتم الان داشتم پادشاهی میکردم اهای کسی ک با نظراتم مخالفی خوب مخالف باش😊          دیگه خیلی حرف توهم نخون میگم نخون های با توام حرف گوش نمیدی نه خوب گوش نده 😬 من چیکارت کنم 🤷‍♀️       خود درگیر هم خودتونید من دخمل خوبیم 😌🤞
2801