2777
2789

بچه ها من نمیگم کلی بشینه کار کنه ولی عقدن سه سالم طول کشیده عقدشون دیگه اوایل نامزدیشون نیست راهش دوره هردوهفته میاد دوسه روز میمونه زیاد کار نمیکنه فوقش یه قابلمه بشوره چون ظرفشویی داریم یا یه بشقابا رو بذاره داخل ظرفشویی مادرم میگه من غذا درست نکنم اصلا عین خیالش نیست پاشه یه چی درست کنه

میتونید بهش بگید لطفا کمک کن سفره بکشیم 

لطفا کمک کن سالاد درست کنیم

کارای کوچیک و جزئی

عاشق شده‌ام.شکست خورده‌ام. پیروز شده‌ام.اشتباه کرده‌ام.انتقام گرفته‌ام. تحقیر شده‌ام. دوست داشته شده‌ام.به من عشق ورزیده‌اند. زیرابم را زده‌اند. از کار بی‌کار شده‌ام.دستم را گرفته‌اند. سفر کرده‌ام. وحشت کرده‌ام.از ته دل خندیده‌ام.شهری را که دوست داشتم ببینم دیده‌ام. دیوانه‌وار رقصیده‌ام. خدا را گم کرده‌ام. خدا را دوباره پیدا کرده‌ام.سقوط کرده‌ام. در منجلاب دست و پا زده‌ام.نفرت ورزیده‌ام. از خودم متنفر شده‌ام. خودم را دوست داشته‌ام.برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام. برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام.نفرت‌هایم فروکش کرده‌اند.کتاب خوانده‌ام. فیلم دیده‌ام.فریاد زده‌ام.گریه کرده‌ام. دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم. کسانی از دیدنم هیجان زده شده‌اند. کسی دوست داشته سرم از بدنم جدا شود. مسیرم را پیدا کرده‌ام. بدنم را به سبک خودم دوست داشته‌ام.هورمون‌های مادرانه‌ام فعال شده‌اند.عقل و منطقم غالب شده است.نگذاشته‌ام شکستم را ببینند.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی اینها... 🍂🔮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا انتظار غذا درست کردن ازش واقعا زیادیه! مهمونه به هرحال

در حد خودشم کار میکنه بیشتر از اون نیاز نیست!

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

منم هرگزمنزل مادرهمسرم آشپزی نکردم دلیلش تنبلی نبودفقط روم نمیشد درکابینت هاویخچالشون بازکنم شاید خجالت میکشه

حناخانم 🥰چو خدا بود پناهت چه خطربود زِ راهَت؟ به فلک رسد کلاهت که سر همه سَرانی                        

انتظار کار ازش نداشته باشین فک کنین خونتون نیست 

اخه این مسائل ب خود طرف مربوطه وقتی شما ب روش بیارین فقط خودتون درگیر یه بحث و دعوایی میکنین و دلخوری پیش میاد 

دیگه غذا درست کردن هم زیاده فکرکنین عروستون نبود بازم زورتون میومد برا خودتون غذا درست کنین؟؟! کارای کوچیک مثل گردگیری.سالاد درست کردن با لحن خوب بهش بگین انجام بده .

الان زنداییم سی ساله وارد خانواده مون شده با اینکه دیوار به دیوار مادرجونمم هست تا حالا مامانمینا نگفتن چرا نمیپزی چرا کار نمیکنی واسه همینه داییم زندگیش اصلا بحث و حرص خانوادگی نداره

وقتی ادم اندازه ده نفر میپزه حالا یه نفر بیشتر بپزه نمیدونم مگه مشکلیه

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2801