2777
2789

... چند ماهی هست غذا خیلی کم میخورم..  چند تا ویتامین هم به شدت کم شده... موهام نازک و همش تو حموم میریزه آنقدر ریخته کف سرم تقریبا واضح معلومه... لاغر شده صورتم... چوبی هم دارم برای همین ویتامین ام جذب نمیشن راه کار دارید؟! 

قرص زینک پلاس 

اشتها آوره

چو عقیقی به نگینی ❤یارا تو همینی ❤سوغات تویی که اینچنین شیرینی❤عشقی ست اگر به سلطنت بنشینی❤تو که پیروز نبردی یارا تو چه کردی ❤هر لحظه به دور هر دومان میگردی❤  جانی ست که از عشق به در آوردی ❤ صد ساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم❤ صد ساله بشی یارم افسانه بسیارم ❤آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم ❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

مشکلم اشتها نیس

خب غذا بخور پس 

اگر مشکلی هست تو زندگی بهش فکر نکنین 

بازم قرص ویتامین  زینک پلاس قرص آهن باید بخورین 

چو عقیقی به نگینی ❤یارا تو همینی ❤سوغات تویی که اینچنین شیرینی❤عشقی ست اگر به سلطنت بنشینی❤تو که پیروز نبردی یارا تو چه کردی ❤هر لحظه به دور هر دومان میگردی❤  جانی ست که از عشق به در آوردی ❤ صد ساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم❤ صد ساله بشی یارم افسانه بسیارم ❤آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم ❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤

اول باید ویتامین های از دست رفته ی مورد نیاز بدنتو تامین کنی و بعد به فکر یه درمان اساسی باشی ریزش تا حدی طبیعیه ولی دیگه نه در این حد توی این سن

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻

عزیزم اگر تجربه من میخای زمان رژیم

آمپول بیوتین و بپانتین هر هفته بزن ویتامینه 

قرص آهن مصرف کن

ویتامین c و امگا ۳

توی رژیم از عدس و خرما و سبزیجات استفاده کن

اما مهم ترنیش برای من امپوله بود

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️