2777
2789
کسی اطلاع داره حقوق مربی پیش دبستانی غیر انتفاعی چقدره

4.نهایت 5

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
رشتت چی بوده

حقوق دیگه

هفت اکتبر مبارک به امید نابودی اسرائیل و اسرائیل دوستان  (نگو که تاپیک طب سنتیمو ندیدی؟؟ صفحهٔ اوله) تمام گروه های مقاومت با ح شروع میشه مثل اسم امام حسین ، مثل حجاب / emtehanejabr

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ی چی بگم؟میشه آی دی تل یا روبیکاتو بدی؟

هیچ اپلیکیشنی ندارم ميخواي بيا خصوصي

هفت اکتبر مبارک به امید نابودی اسرائیل و اسرائیل دوستان  (نگو که تاپیک طب سنتیمو ندیدی؟؟ صفحهٔ اوله) تمام گروه های مقاومت با ح شروع میشه مثل اسم امام حسین ، مثل حجاب / emtehanejabr
دقیقا برام عجیبه، ما که چند تا وکیل داریم تو فامیل پول پارو میکنن، خود من درامدم خیلی خوبه اما همیشه ...

عزیزم مدرک لیسانس داری یا فوق ؟ از چه دانشگاهی ؟

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده