2777
2789
عنوان

از دو ظهر تا الان ماکت درست کردم چطور شده

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 47 پست
ماکت محله است ؟امسال هنوز شروع نشده کاردستی ها شروع شد ما تا حالا ۳تا ماکت ی روزنامه دیواری داشتیم. ...

مدرسه ها همینن

موقع ثبت نام کمک به مدزسه ازشون اگه اشتباه نکنم ۳۰۰ت گرفتن

یه هفته پیش هم گفتن نفری ۱۰۰ت بیارین

شروع کاهش وزن ۱۴۰۳/۴/۱ وزن اولیه ۷۸ کیلو.هدف ۷۰.......    ۱۴۰۳/۴/۲۸ شدم ۷۳ کیلو.....۱۴۰۳/۵/۹ شدم ۶۹/۵۰۰ کیلو.......من عاشق همسرم و پسر عزیزم هستم❤️عاشق مادرم و مادرشوهرم هستم❤️از نعمت جاری محرومم😮‍💨ولی یه دونه خواهرشوهر خوشگل دارم که باهم عین خواهریم❤️همسرم معلم هستن و من لیسانس ولی خانه دار🤗دوست دارم به پسرم عشق مادری بدم.و برای شغل اقدامی نکردم

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خداقوت میگم. عالیه

ممنووووووونم😍😍😍😍😍😍

شروع کاهش وزن ۱۴۰۳/۴/۱ وزن اولیه ۷۸ کیلو.هدف ۷۰.......    ۱۴۰۳/۴/۲۸ شدم ۷۳ کیلو.....۱۴۰۳/۵/۹ شدم ۶۹/۵۰۰ کیلو.......من عاشق همسرم و پسر عزیزم هستم❤️عاشق مادرم و مادرشوهرم هستم❤️از نعمت جاری محرومم😮‍💨ولی یه دونه خواهرشوهر خوشگل دارم که باهم عین خواهریم❤️همسرم معلم هستن و من لیسانس ولی خانه دار🤗دوست دارم به پسرم عشق مادری بدم.و برای شغل اقدامی نکردم
خوش بحال سبا کوچولو که شما هواشو دارید 🥹🤌🏻

و خوشبحال من که بچه رو خوشحال کردم و فردا قراره کلی خوشحالتر بشه❤️❤️

همسرم خیلی خوشحال شد.

میگه برا همین مهربونیاته که هر روز بیشتر عاشقت میشم😅

صبح زود باید پاشم تخم مرغ ابپز تزیین کنم

اگه با عشق انجامش بدی شک نکن بهترین میشه😍

همچنین🤩منم با نظراتتون لبخند نشسته روی لبام.خدا هم لبخند بیاره رو لبای همتون🩵هنوز جارو هم نکردم تی ...

قربون شما عزیزه دل😘

خداروشکر.ایشالا همیشه رو لبات خنده باشه🥺💋

عیب نداره بمونه جارو کشیدن برای فردا‌.

الانم برو استراحت کن این خستگیات برطرف شه مهربون جان💕

من از عالم تو را تنها گزینم/روا داری که من غمگین نشینم؟✨🌸....کاراگاهای سایت توی تاپیکام شرکت نکنن و پستامم توی تاپیکای دیگران ریپلای نکنن😒
قربون شما عزیزه دل😘خداروشکر.ایشالا همیشه رو لبات خنده باشه🥺💋عیب نداره بمونه جارو کشیدن برای فردا‌ ...

ممنون عزیزم🥰

اره بخابم.چون پسرم شبا بدخوابه خیلی زیاد بیدار میشه 

مخصوصا از ساعت ۳و نیم ۴ شب به بعد

ممنون عزیزم🥰اره بخابم.چون پسرم شبا بدخوابه خیلی زیاد بیدار میشه مخصوصا از ساعت ۳و نیم ۴ شب به بعد

پس شبت بخیر مامان گل😘💋😍

من از عالم تو را تنها گزینم/روا داری که من غمگین نشینم؟✨🌸....کاراگاهای سایت توی تاپیکام شرکت نکنن و پستامم توی تاپیکای دیگران ریپلای نکنن😒
اره عزیزم مربوط به همون مطالعات هستش.از یه نفر که تنهایی بخاد انجام بده هم بنظرم سخته اینم کار گروهی ...

خوشبحالش راستیتش من حسودیم سده بهش چه زن داییی خوبی راز موفقیتتت چیه اینقدر مهربونی😍😍😍😍

برای همدیگه خوب بخواهیم هر کسی نردبان خودشو داره حسادت ممنوع 
2801