2777
2789

واقعا حالم بدمیشه ازحرفاش ورفتاراش میبینم طرف نگاش میکنه اینم ب طرف نگاه میکنه ازنظرقدوهیکل وچهره خیلی خوبه ولی کاش شعورم داشت نمیدونم چکارکنم واقعا حالم بدمیشه دیروز رفتیم طلافروشی دستبندم بریده بود دیگ ی النگو دیدم خیلی خوشم اومد فروشنده یخورده کرم ب دستم زد پلاستیک کشید روش یلحظه دستمو گرفت شوهرم حالش بشدت بدشد ولی ب روم نیورد راستش یلحظه دلم خنک شد چون حساس توی دلم گفتم اینم مث کارای خودت ک اینهمه زل میزنی ب خانوما، باز ازطلا فروشی بیرون اومدیم دیدم چندتا پسر بهم زل زدن دیگ خودشو جمع کرد شروع کرد قربون صدقه رفتن ک قربون خانوم خوشگلم بشم بلند بلند🙄نمیدونم دیوونست!! نمیدونم بیشعورچطور خودشو کنترل کردبااینکه خیلی حساس!!! ولی من وقتی میبینم یکی ب شوهرم نگاه میکنه حالم بدمیشه دعوا درست میکنم بعدمیگم علط کردی ب فلانی نگاه کردی بگین چکارکنم ازچ روشی استفاده کنم رفتارش، درست کنه😢🌻🙏🏻

😂😂😂

توجه توجه من اینجام که با تاپیکای متفرقه شوخی کنم  یکم حال وهوای گرفته سایت عوض شه.  بهرحال قصد وغرزی در بین نیست .اگه هم باعث شدم کسی ناراحت وآزرده خاطر بشه واقعا از صمیم قلب معذرت میخوام وعذرخواهی میکنم  انشاالله  که دل همتون شاد باشه وزندگی بر وفق مرادتون .

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

هعی درست نمیشه بخدا همینه برا من که ۱۳ساله اینه حتی آنقدر نگاه می‌کنه که می‌فهمه طرف خرابه یا سالمه به من میگه می‌خوام خفش کنم حتی با همین نگاه کردناش یه بار بهم خیانت کردو زندگیمون تا پای طلاق رفت و بهم قول داد دیگه نگاه نکنه ولی انگار نه انگار همون آدمه 

متنفرم ازاین حرکت

واقعا سرد شدم. از نگاهش. یه مدت تو دیوار همش دنبال آگهی های بود که عکس بدنشون معلوم بود

وزن اولیه: ۸۰ وزن فعلی: ۷۶ هدف نهایی:۶۰😍                هدف اول:۷5🔓 هدف دوم:۷۰🔒 هدف سوم:۶۵🔒        هدف آخر:۶۰😍🎊
هعی درست نمیشه بخدا همینه برا من که ۱۳ساله اینه حتی آنقدر نگاه می‌کنه که می‌فهمه طرف خرابه یا سالمه ...

حالم خیلی بدمیشه خیلی بعدقسم میخوره ازعمدنبوده چشمم بهش خورده یلحظه

ب چشم اذیت ببین . از نظر من ک قصدی نداره‌ دوسپسر منم همینطوره😂شماهم اینطوری کرد بجای دعوا و دادبیدا ...

عزیزم من واسم سوال اخه توزن داری بعدجالب دیگران ب زن خودت نگاه میکنن اخه چراچشمت ب بقیه

2801