2777
2789
باز مامان من با اینک سواد تحصیلی داره خیلی چیزا رو نمیدونه نه اینک ندونه مثلا از کامیپوتر یا گوشی یا ...

از اینا سر در نمیارن ولی من مشکلی ندارم با این چیزا انجام میدم مشکل من مدیریت زندگیه که بلد نیستن

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بجه ها لطفا شعار ندین و منبر هم نرین . بعضی پدر و مادر داریم با سواد هست ولی به بچه بازم آسیب میرثو ...

دقیقا دقیقا

کلا تو ذهن بعضی از کاربرا فقط شعار و ارمانگراییه 

بابا دنیای واقعی یه جور دیگه ست

پدر و مادر بی سواد شاید مهربون و درست کار باشن

اما اکثرا سطح تفکر و درک شون از خیلی چیزا خیلی بد و ناقص میتونه باشه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
از اینا سر در نمیارن ولی من مشکلی ندارم با این چیزا انجام میدم مشکل من مدیریت زندگیه که بلد نیستن

خوب چند بار زندگی کردن مگ؟ چند بار بهشون مادر پدرش یاد دادن؟ 

برو سر ی بچه مهد کودکی داد بزن ی مداد شمعی شکسته ازت هیچی نشده ولی نمیتونه خودشو کنترل کنه چون مداد شمعیش حکم دنیاشو داره! 

چون نمیدونه  هنوز دنیا مداد شمعی نیست 

مادر پدر منم کلییی ایراد دارن تو بیا همین الان ببینشون کلی رفتارهای مسخره کلی حرص میخورما کلی اذیت میشم ولی وقتی ننش فقط زاییده و رفته کشاورزی کرده و از همون بچگی بچه هاشو تو آشپزخونه بار آورده ک غذا درست کنم بر مردا چ انتظاری میرع؟ 

مادر بزرگم سوادهیچی نداره ی مسئله رو هزار و پانصد بار باید بگی بهش ب مامانم میگم کپ مادرت شدی 

هیچی نمیگه و حق میده چون راس میگم 

ولی پدرم با اینک دست کمی  نداشته تابع مادر پدرش نبوده بار ها تو مدرسه تعهد دادن ک درس میخونه اما نخونده علاقه داره ب هنر برای همین الان ی کابینت ساز حرفه ایه تو سرش پر ایدس 

کلی ارتباط عمومی داره 

اما مادرم ن با اینک مادرم ازون پدر مادر و از غذا درست کردن برای برادرهای بزرگ‌ترش و پدر مادرش هوشبری قبول شد! 

هروقت خواستی نظری بدی ب این فکر کن پشت کاربری یک ادمی نشسته ک قلب داره:)
متاهلم تامین فرزند وظیفه پدر مادره

متاهلی و اینقدر از پدر مادرت توقع داری؟

حالا اگه مجرد بودی هم پدر مادرت در حد خودشون تامینت کردن. بیشتر میخوای؟ خودت تلاش کن

نقشه راه بکش. بگو من اینو میخوام و راه رسیدن بهش اینه. باید مثل یک سرباز هرروز این کارو کنم تا بهش برسم

فکر کردی همه ادم های موفق پدر مادر خیلی پولدار داشتن؟ 

فکر کردی هرکی مثلا پزشک شده وکیل شده مهندس موفق شده از خانواده خیلی با سواد و پولدار بیرون اومده؟ نه عزیز من نه خواهر من

تلاش کردن به وسع خودشون. 

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
متاهلی و اینقدر از پدر مادرت توقع داری؟حالا اگه مجرد بودی هم پدر مادرت در حد خودشون تامینت کردن. بیش ...

تامین کردن در حد خود معنی نداره یا باید بچه رو در حد استاندارد تامین کنی یا کلا نیاری 

تامین کردن در حد خود معنی نداره یا باید بچه رو در حد استاندارد تامین کنی یا کلا نیاری

خب الان که تو متاهلی گلم

دیگه چه توقعی ازشون داری؟

هرتوقعی داری به شوهرت باید بگی نه پدر مادرت

اینا رو که میگم با لحن اروم بخون عزیزم. چون از ناراحتیت ناراحت شدم میگم. 

پدر مادر بچه بزرگ میکنن بعد عروس یا داماد میکنن بازم باید خواسته هاشون رو انجام بدن؟

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
خب الان که تو متاهلی گلمدیگه چه توقعی ازشون داری؟هرتوقعی داری به شوهرت باید بگی نه پدر مادرتاینا رو ...

عزیز من مشکل من اون چیزی که فکر می‌کنی نیست من نمی‌گم بیان خرج منو بدن