2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بگو

خواب دیدم

تو حیاط خونمون بودم داشتم به آرزوم فک میکردم

یه همچین چیزی بود

بعد به آسمون نگاه کردم دیدم ابرای کوچیک کوچیک از هم دیگه جدا شدن و حرکت میکردن

بعد یهویی به هم متصل شدن حالت گرد شدن

بعد گفتم نگاه ماه... ینی ماه اینجوری تشکیل میشه؟

بعد یهو این ابرا اومدن سمتم اومدن تو بغلم

اینم بگم تو واقعیت راجب یه آرزویی یکم نگران بودم و فک میکردم جدایی داخلشه

خواب دیدمتو حیاط خونمون بودم داشتم به آرزوم فک میکردمیه همچین چیزی بودبعد به آسمون نگاه کردم دیدم اب ...

به صورت کلی خواب ها ی ما اگر روز دیده باشیم دیرتر تعبیر میشن و هرچقدر خوابت به نماز صبح نزدیک باشه زودتر تعبیر میشه 

خواب آسمان و ماه از ذات پاکه و حاجت روایی 

اما اینکه خواب رو به نیت درونیت ربط بدی اشتباهه 

چون این خواب یا از گذشته است یا از اینده یا حال و هیچ مشخصه ای نداره این رو جداکنی

به صورت کلی خواب ها ی ما اگر روز دیده باشیم دیرتر تعبیر میشن و هرچقدر خوابت به نماز صبح نزدیک باشه ز ...

من تو واقعیت قبل اینکه این خواب و ببینم

داشتم به یه مسئله ای فکر میکردم

فکر میکردم جدایی داخلشه واسم و از اون آدم جدا میشم رابطم تموم میشه

بعد از این فکرم، خوابیدم و این خوابو دیدم

به صورت کلی خواب ها ی ما اگر روز دیده باشیم دیرتر تعبیر میشن و هرچقدر خوابت به نماز صبح نزدیک باشه ز ...

عزیزم لطفا برا منم بگو

من همین طرفای صبح خواب دیدم

با دوست پسرمم دیروز کات کردم

تو خواب انگاری اون مغازه جواهرات داشت میخواستم خرید از مغازه اونم بکنم(رابطه جدی و ۳ساله مون رو تموم کردیم)در واقعیت هم اون مغازه ای نداره

عزیزم لطفا برا منم بگومن همین طرفای صبح خواب دیدمبا دوست پسرمم دیروز کات کردمتو خواب انگاری اون مغاز ...

جواهرات مخصوصا اگر طلا باشه خیلی خوبه شاید اصلا رابطتتون دوباره درست بشه ولی اگر درستم نشه از این جدایی خوشحال میشی

عریزم منم میگیخواب دیدم جایی هستم که یه قالی بزرگ سفید با چند تا نقش گل قرمز روش هست و طرح سنتی داره ...

خواب قالی سفید وگسترده شده که تمیز و زیبا و نو هست نشون دهنده ایمان وتقوا شماست و دربعضی جاها علم و پول و مقام میاره 

2801