2777
2789

طرفم خیلی خیلی از لحاظ مالی از ما بالاترن  

ما شکر خدا متوسطیم ولی خب اونا خیلی خیلی بالاترن 

نمیتونم شغل خانوادشو بگم

بنظر خودتون این کار درسته باهاشون وصلت کنیم

با ذکر دلیل لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

چه قدر بالاتر مثلا باید مثال بزنی

خیلی خیلی بالا باشن طوری که اصلا بهم نخورن شاید نه چون پس فردا هوایی شاید بشه خیانت و غیره البته بستگی به چهره هم داره من خودم چهره ام معمولیه خوشگل باشی فرق میکنه

برای جمیع اموات و شهدا صلوات 💕

بستگی به خودش و خونوادش داره 

شاید خیلیا بگن مهم خودشه اما خونوادش هم خیلی مهمه بالاخره رفت و آمد هست ممکنه بعدا مشکل پیش بیاد 

اگه هم خودش هم خونوادش از لحاظ فرهنگی درک بالایی دارن ازدواج کن اگه نه خودتو بدبخت نکن

اگه دیدی جوابتو ندادم بدون نخواستم دیگه هم کلام بشم خودت شعور داشته باش برو... اگه نداری هم بمون هی بگو تا جان به جان آفرین تسلیم کنی  💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥 من یه دهه هشتادی قوی ام💪💪 تلاش کردن اولین قانون منه😎😎 دانشجوی حقوقم، دوستی ندارم چون بودنشون باعث پس رفتم میشه، یدونه رفیق فاب دارم که اونم دانشجوی علوم‌ تربیتیه🥲 برای موفق بودنم دعا کنید گوگولیا😍😍
چه قدر بالاتر مثلا باید مثال بزنیخیلی خیلی بالا باشن طوری که اصلا بهم نخورن شاید نه چون پس فردا هوای ...

از نظر چهره ک من خیلی از ایشون بالاترم حتی خوده خانوادم تعریف نباشه از لحاظ ظاهری خیلییی قشنگ ترن کلا تو فامیل معروفیم ب قشنگی 

از لحاظ مالیم ما ن فقیریم نه پولدار ، خونه ماشینمونو داریم هر ماهم پولی میاد تو حسابمون  

کلا بگم دستمون ب دهنمون میرسه از همه لحاظ خونه بابام تو رفاهم  

اما ایشون خانوادش بسیار پولدارن بهترین نقطه شهر خونه دارن ، بهترین ماشین  کم کمش ماهی ۱۲۰ میلیون درامد دارن 

ما خونمون پایین شهر نیست 

متوسط شهره 

بنظرم آدم با سطح شعور خانواده طرف ازدواج می‌کنه...

سطح مالی در مقابل سطح شعور و شخصیت هیچ ب حساب میاد

اگر در مورد #تنبلی_تخمدان و #مراکز_باروری و کمک #باروری و #روانشناسی تاپیک دیدین منم تگ کنید🍀برای نی نی دار شدنمم دوست داشتی دعا کن مهربون🙃💚🌿
بنظرم آدم با سطح شعور خانواده طرف ازدواج می‌کنه...سطح مالی در مقابل سطح شعور و شخصیت هیچ ب حساب میاد

حتی اگ عاشقش باشم؟ 

منطقم میگه اگ باهاش ازدواج کنی فردا ب مشکل برمیخوری چون خانوادش اینجوری ک خودش سوتی داد بداخلاقن 

حس میکنم درک بالایی ندارن و پول براشون اولویته

پس ازدواج نکن 

چون خیلی از این بابت به مشکل میخوری 

من شرایط اجتماعی و فرهنگیم از شوهرم خیلی بالاتره اما اونا زمین و.. زیاد دارن بابای منم داره ولی بابابزرگم فعلا تقسیم نکرده بین بچه هاش 

اونا از این بابت خیلی حرفا زدن 

با اینکه بابای من خونه ویلایی و ماشین و دو تیکه زمین که یکی آماده برای ساخت خونه برای داداشمه و یکی هم برای ساخت خونه مناسبه هم کارای دیگه 

اما فرهنگشون در همین حده که اینجوری میگن

اگه دیدی جوابتو ندادم بدون نخواستم دیگه هم کلام بشم خودت شعور داشته باش برو... اگه نداری هم بمون هی بگو تا جان به جان آفرین تسلیم کنی  💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥 من یه دهه هشتادی قوی ام💪💪 تلاش کردن اولین قانون منه😎😎 دانشجوی حقوقم، دوستی ندارم چون بودنشون باعث پس رفتم میشه، یدونه رفیق فاب دارم که اونم دانشجوی علوم‌ تربیتیه🥲 برای موفق بودنم دعا کنید گوگولیا😍😍
حتی اگ عاشقش باشم؟ منطقم میگه اگ باهاش ازدواج کنی فردا ب مشکل برمیخوری چون خانوادش اینجوری ک خودش سو ...

اگر همچین حسی داری و می‌دونی بعداً به مشکل میخوری بشین فکراتو کن تباه نکن خودتو...

خانواده ی طرفت خیلی تو کیفیت زندگیتون قراره تاثیر بذاره...حالا خوب یا بد بسته به شعور و اخلاقشونه

اگر در مورد #تنبلی_تخمدان و #مراکز_باروری و کمک #باروری و #روانشناسی تاپیک دیدین منم تگ کنید🍀برای نی نی دار شدنمم دوست داشتی دعا کن مهربون🙃💚🌿
پس ازدواج نکن چون خیلی از این بابت به مشکل میخوری من شرایط اجتماعی و فرهنگیم از شوهرم خیلی بالاتره ا ...

ب مشکل برخوردین مشخصه 

منطقم میگه خوب فکراتو راجبش کن بدبخت نشی فردا

2801