2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
از بودنم خسته شده بودی با نبودنم راحتی؟؟این چی اینم منت کشیه؟

اره همش منت کشیه

ای کاش یک قانونی وجود داشت که در همه ی دنیا مادرها رئیس جمهور باشند،چون مادرها حواسشان به همه چیز هست،به بچه ها،به بزرگترها،مهمانها،همسایه ها،رسم و رسوم،عیدها،عیدی ها،ماهیانه رفتگر حتی دخل و خرج تا آخرماه.....مادرها که رئیس جمهور باشند آب در دل کسی تکان نمیخورد!مادرها نمیگذارند دل کسی بگیرد،اگر بگیرد هم نازکشی میکنند که زود رفع و رجوع شود!مادرها از سهم خودشان میگذرند که کسی گرسنه نماند،گرسنه نخوابد،مادرها مثل نخ تسبیحند،همه را به هم وصل میکنند.خوابشان ازهمه دیرتر است و بیداریشان از همه زودتر.مادرها از دعوا خون و جنگ از مرگ بیزارند...!اگر یک قانونی بود که درتمام دنیا مادرها رئیس جمهور بودند،نمیگذاشتند خون از دماغ کسی بیاید.بالاخره مادر میفهمد داغ چیست؟بچه ای یتیم شود یعنی چه؟کشته شودیعنی چه؟رئیس جمهور ها که مادرباشند،پولی کنار میگذارند برای جهیزیه دخترها،دامادی پسرها،نوکردن اثاث و پرده ها،نمیگذارند حیف میل شود به پای هله هوله،تیر و ترقه.!مادرها دنبال خوبی هستند،دنبال پاکی،شادی،مصاحبه های خبریشان برای امر خیر است،بندی اگر ببندد برای رخت هاست،اتشی به پا کنند برای آش است،آشی بپزد بهانه است برای دورهمی،چیزی اگر ببافند از فکر بلندشان است برای روزهای سرد..پیرهن های رنگی تابستانه میبردند تا فلان قاره از عزار دربیاید،زنگ میزدند ب فلان خِطّه که چرا چند روز است صدای بچه هایشان نمی آید؟دنیا پر از قابهای عکس بود،پراز عطر شمعدانی،قهرشان قهر نبود،آشتی شان همیشگی بود،اگر قانون دنیا این بود ک مادرها رهبر باشند،کل دنیا گلدار میشد،قانونها عوض میشد،میشد از ایالت همسایه زردچوبه قرض گرفت،تعارفی برای کشور همسایه کوفته میبردند،به هم دلداری میدانند....اگر مادرها رئیس جمهور بودند..!

میخوای بهش احساس گناه و یا چیزی مثل این بدی

اما این راهش نیست

اگر میخوای حالشو بگیری خیلی زود برگرد به زندگی 

دنبال یه نفر دیگه باش فقط چشم و گوشت رو خوب باز کن اونی که بیشتر باید تلاش کنه پسره اگر دختر تلاش کنه بی ارزش میشه

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

قشنگ دست کردی تو جشاش گفتی فقط دقيقا باتوام😂😂😂

متأهل هستم.....منو همسرم عاشق هم هستیم شکر خدا همسرم ایده آل هست جونمون رو واسه هم میدیم باهاش خوشبخت ترین زن دنیام 🧿🧿🧿تو قشنگترین قسمت سرنوشتمی جانانم🧿😘🌹✨️باتو خوشبخترین عاشق تاریخ منم

تر این چیزا استوری نکن حالا هوا برش میداره ک کیه بعدشم کلن جواب نمیده، یکم بنظرم خودتو از تمه چی دور کن مخصوضا اینستا و  اینا به خودت زمان بده ب گرشتی فقط حال خوب استوری کن ک فک نکنه خیلی درگیرشی

زندگیم یهو عوض شد، خیلی یهو.😀

نکن اینکارو

هر چیزی ک مربوط بهش میشه نذار

دیدن این رفتارات حس خودچصپنداری بهش میده

در عوض چیزای بی ربط استوری کن 

بزا ذهنش درگیر شه ک این استوری کجاش بمن مربوط بود الان

اگه تلگرام داری ،من یه کانال خوب سراغ دارم ، توش پر استوریای باحاله
🍂 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌mystori1@

2801