2777
2789

فشارش افتاد پشت تلفن😅😅

برای هر اس ام اس بانکی یکبار زنگ میزنه باز چی خریدین 😅پدر کارتو دراوردبن ریدین توش زود برگردین خونه 

باشه تو خوبی...

کاربر قدیمی. دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهم شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

اس ام اس برداشت از خساب کلا ترسناکه واسه صاحب حساب

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
😅ادم استرس میگیره یه کارت دیگ بکشه الان دو سه قبلم وسایل موند نتونتسیم دیگ کارت بکشیم🤦🏼‍♀️

بخر عزیزم تو برا همش باید جواب پس بدی تو خونه 

اینارو نخری دیگه نمیتونی بخری😅

🤍🤍🤍هر بژی کورد🤍🤍🤍 نیوهى جوانى مرؤف له زمانى دایه (نصف بیشتر زیبایی انسان در زبان و گفتارش است)
بخر عزیزم تو برا همش باید جواب پس بدی تو خونه اینارو نخری دیگه نمیتونی بخری😅

اره میگفت پشت گوشتونو دیدین کارت هم میبینین از ابن ب بعذ

باشه تو خوبی...
دقیقا منممثلا میام خونه میگن ۵۰۰ ی بار کشیدی ۱۰۰ ی بار کشیدی ۲۰۰ ی بار برای همه باید توضیح بدم چی خر ...

اره دیقا برا ما دو بار باید توضیح بدیم یکبار پشت تلفن یکبار تو خونه

باشه تو خوبی...
2801