2777
2789
عنوان

دارم میمیرم یکی بیاد از مرگ سوال دارمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 2283 بازدید | 167 پست
روح وجود نداره؟؟ اگر وجود نداره پس چرا وقتی جسم رو ترک میکنه جسم بی مصرف میشه و میگنده؟؟ شما خودتو ن ...

😐 چون بعد از مرگ هیچ کدوم از اعصاب بدن فعالیت نمیکنن این چه ربطی به روح داره😆 مرگ خواست خداست

‌•●{~~}●•

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

وای یعنی تک تک سوالات من اومده تو برنامه؟

اره 

همه ی کسایی که این چیزا رو تجربه کردن و تعزیف میکنن جواب همه سوالاتو میدن

کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
بسم الله چقدر سوالکم کم بپرس جواب بدیموقتی میبینه مادرش بالاسرشه همش میگه من اینجام هیچیم نشده و باو ...

ممنون چرا مادرش وقتی می‌ره سر قبرش نون می‌بره ؟

چرا شب اول قبر میترسن مگه شب اول تو خاکه تو آسمون نیستن مگه؟ 

یه صلوات بفرس
2802
خدا هیچ جایی از قرآن درمورد برزخ نگفتهمن مطالعه داشتم که میگماز مخالفی لازم نیست ریپ بزنی😒

مطمئنی مطالعه داشتی؟؟😂😂😂

عبارت  ۳ بار در  در سوره المؤمنون  ۱۰۰ و سوره الفرقان  ۵۳ و سوره الرحمن  ۲۰ آمده‌است، از آیات  کاملاً این مطلب استفاده می‌شود که غیر از دنیای قیامت که در آن به حساب کلی افراد رسیدگی می‌شود، دنیای دیگری در بین این دنیا و دنیای قیامت وجود دارد که آن را اصطلاحاً عالم  می‌گویند.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی قیامت هست یعنی هدفمند روح این وسط چکارست😐

خب پس ما با کجامون میریم تو قیامت اگر روح نیست؟😐 چرا همه چی رو قاطی کردی؟😐😐

❣️🍓🍊🧡🐠🍋🍍🥝🦖🐳🦋🫐🍇پشت کنکوری هسدم🍌 بودم؟...🧐 شاید هردو🌚 امسال میرم دانشگاه ولی در کنارش کنکور میدم برای نتیجه ی بهتر☔️🌈 ولی همچنان بدون هیچ امکانات و کتاب و مشاور و آزمونی🍌 راستی خیاط هم هستم👻و عااااااشق نقاشی🎨  ẓѧһяѧ
شما خرافه و واقعیت رو باهم قاطی کردین ولی راجب شب اول قبر. خوب شبی اولی که فرد فوت شده. هم ترس از قب ...

وای خدا خیلی ذهنم درگیره ..

خب نمیدونین چرا مادر سر قبر فرزندش نون می‌بره 

یه صلوات بفرس
2801