2777
2789
عنوان

دارم میمیرم یکی بیاد از مرگ سوال دارمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1991 بازدید | 167 پست

زندگی پس از زنرگی رو ببین ب اکثر سوالات میرسی. یا پیج اقای عباس موزون عالو کن. سوالاتم جواب میده گاهی

برام دعا کنید تراپیم کامل شه و خونه دار شم و بچه بیارم‌. (چه حرفها که گفته نشد ، نگاه شد) (آخرین سنگر سکوته) 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بسم الله چقدر سوال

کم کم بپرس جواب بدیم

وقتی میبینه مادرش بالاسرشه همش میگه من اینجام هیچیم نشده و باور نداره که مرده بعدشم روح میتونه همزمان صدجا باشه یعنی مثل جسم وابسته به زمان و مکان نیست تو زندگی پس از زندگی دیدم میگفتن همزمان هم بیمارستان بودیم هم تو خونه هم تو خیابون!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802
عزیزم ما که نمردیم تجربه داشته باشیم.😁

اون سوالایی که تجربه نمی‌خواد رو میتونی جواب بدی که چرا شب اول قبر میترسن؟

چرا مادر سر قبر فرزندش نون می‌بره ؟

چرا وقتی مادر میاد سر قبر بوش موهای بوس رو فرشته ها میکشن 

یه صلوات بفرس
درمورد سوالایی که تجربه نمی‌خواد هم میتونی جواب بدی؟که چرا مادر سر قبر فرزندش نون می‌بره ؟چرا شب اول ...

خب شب اول چون هنو به اون دنیا عادت ندارن 

ب این دنیا وابسته ان دیگه هنو نتونستن دل بکنن 

شما خرافه و واقعیت رو باهم قاطی کردین 

ولی راجب شب اول قبر. خوب شبی اولی که فرد فوت شده. هم ترس از قبر و تنهایی دارهم. سوال و جواب میشه. و اعمال انسان اونجا.نقش خودشون رو نشون میدن. اگر انسان خوبی نبوده باشه. شب بسیار سختی خواهد بود. 

میگویند" آدمهای خوب را پیدا کنید،وبدها را رها"                        اما باید اینگونه باشد،                   "خوبی آدمهارا پیدا کنید وبدی انهارا نادیده بگیرید"   " هیچ کس کامل نیست "
روح وجود نداره

چرا وجود ندارع یعنی ما عین اشغالیم که بعد استفاده میندازنمون بیرون ؟ اگه وجود ندارع چطور اون دنیا تقاص بدی هارو پس بدیم؟ اگه وجود ندارع همه راحت میتونن گناه کنن

یه صلوات بفرس

چرا از منابع یا اینترنت کمک نمی‌گیری معتبر ترن 

بعد جواب اینجور سوالا گنگه در اصل همیشه گیج میمونی

برادرم، کتاب هایی برای من بفرست که پایانی خوش داشته باشند، هواپیمایی به سلامت فرود می آید ، جراح لبخند زنان اتاق عمل را ترک می کند، پسر کور بینایی اش را باز می یابد، عشاق سرانجام یکدیگر را یافته اند، عروسی در راه است، تشنگان به آب می رسند، به نان و آزادی....
میخندی بخندانسان بعد از مرگ کلا خاموش میشه تا روز قیامتبرزخی در کار نیست

😂😂

خداروشکر اینطوری نیست وگرنه چه دنیای به هدفی میشد

❣️🍓🍊🧡🐠🍋🍍🥝🦖🐳🦋🫐🍇پشت کنکوری هسدم🍌 بودم؟...🧐 شاید هردو🌚 امسال میرم دانشگاه ولی در کنارش کنکور میدم برای نتیجه ی بهتر☔️🌈 ولی همچنان بدون هیچ امکانات و کتاب و مشاور و آزمونی🍌 راستی خیاط هم هستم👻و عااااااشق نقاشی🎨  ẓѧһяѧ
اولش مهمولا ردح تو شوکه و خودش نمیدونه فوت کردهشب قبر شب خیلی سختیه چون میفهمه فوت شده و حس غربت عجی ...

مگه مستقیم نمیره آسمون یا چند شبی تو قبر تنها میمونه؟

یه صلوات بفرس
2801