2777
2789
عنوان

لطفا بیاید بچها😭

73 بازدید | 11 پست

من ۱۳ مرداد یکی بهم تجاوز کرد ولی در ۴۰ ثانیه بود و خلاص شدم ازش بعد ماه پیش هم پریود شدم این ماه هم پریود شدم نمیدونم چرا استرس حاملگی گرفتم بعد ۴ تا بیبی چک مارکای مختلف تو روزای مختلف ناشتا زدم منفی شد تنبلی تخمدانم دارم بعد ی ساله قرص ضدبارداری میخورم سیپروترون کامپاند برای اینکه پریودیام منظم باشه دیدم خیالم راحت نمیشه سنوگرافی رحم و تخمدان دادم همه چی سالم بود بنظرت لازمه ازمایش بتا بدم میترسم😞

شکایت کردی ازش؟!

نباید بشوری، سریع باید بری پزشک قانونی تا اثر بمونه

🌸تغیر پیدا کرده‌ام🥲💖🌸 دیگه اون کاربرِ سابق یاوقت نیستم🌹💙 سعی می‌کنم منطقی‌تر، شمرده‌تر، کم‌تر حرف بزنم و کسیم ریپلای نکنم مگر رپیلایم کنن💖🙏                            و درضمن اینو از من به‌خاطر داشته باشید روحِ انسانه که عاشق می‌شه چون هورمون عقل نداره از قیافه‌ی طرف خودش خوشش بیاد و بعد از عاشق شدن هورمونا ترشح می‌شه💖 و این‌که اگر به‌هورمون باشه که یکیش برای مسائل جنسیه پس باید عاشق هرکسی که می‌بینیم بشیم ولی چرا فقط عاشق یک نفر می‌شیم؟! و... هزار و یک دلیل دیگه...💌

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

سر راه سیسمونی هم بخر

چه خبرته ؟

نیستی دیگه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2802
نه نکردم ترسیدم و قضیه برای دوماه پیشه😞

از چی ترسیدی؟!

ای خداااا

خدا به من باید بیشتر صبر بده تا تو چون فشاری که من الآن دارم می‌خورم از زجر و دردی که تو می‌کشی بیشتررره

🌸تغیر پیدا کرده‌ام🥲💖🌸 دیگه اون کاربرِ سابق یاوقت نیستم🌹💙 سعی می‌کنم منطقی‌تر، شمرده‌تر، کم‌تر حرف بزنم و کسیم ریپلای نکنم مگر رپیلایم کنن💖🙏                            و درضمن اینو از من به‌خاطر داشته باشید روحِ انسانه که عاشق می‌شه چون هورمون عقل نداره از قیافه‌ی طرف خودش خوشش بیاد و بعد از عاشق شدن هورمونا ترشح می‌شه💖 و این‌که اگر به‌هورمون باشه که یکیش برای مسائل جنسیه پس باید عاشق هرکسی که می‌بینیم بشیم ولی چرا فقط عاشق یک نفر می‌شیم؟! و... هزار و یک دلیل دیگه...💌

حالا کار ب اینکه کی و کجا و چرا این بلا روب سرت اورده نداریما ولی بنظرم بیشتر برو پیش روانشناس تا حاملگی چون  مشکل روحی داری، سیزده مرداد تا الان  اگه حامله بودی باید د الان جنسیتشم مشخص بود چی میگی واست خودت 

چیشدی شما؟

دختررر چرا شکایت نکردی...

بخدا وقتی شکایت کنید این حیوونای متجاوز می‌ترسن

می‌بینن با چارتا حرف طرفو می‌ترسونن هیچ‌کاری نمی‌کنه اشتهاشون بیشتره می‌شه می‌رن سراغِ نفرات بعدی