2777
2789
سایت عمومی:هر کسی حق اظهار نظر داره منم دارم بقیه کاربرام دارن!پس کم میاری یه حرفو چند بار تکرار نکن ...

باشه من کم آوردم شما زرنگی 

لطفا ریپ نزن من مثل شما بیکار نیستم سر هر حرفی دوساعت بحث کنم

[QUOTE=355947121]بزار این فعلا لفظ خانم رو کنار بزنه😂[/QUOTE خخخخ بیارش نی نی سایت یادش بدم

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بله میتونم نظرم همه جا بگم شمام میتونید با ادب زیر سوال ببرید ب خودتون مربوطه تاپیک زدن پس آمادگیش د ...

تاپیکش درمورد لباس توی بارداری بود 

حق انتقاد راجع به مسائل شخصی وخصوصی زندگی دیگران رو ندارید 

اینو بفهمید 

این کار هم عین توهین وبی ادبیه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2802
نظر شما برا من مهم نیست ک شما چی فکر می‌کنید سایت هم عمومی هست میتونم نظرم بگم مخالفی رد شو برو نیاز ...

ببین

الان کاری هست که شده

الان چیکار کنه؟ 

گناه سقط بیشتره یا گناهی که از نظر شما رخ داده؟! 

شما یک تابوی فرهنگی داری. همین

این خط قرمز برای شما خیلی پر نگه. برای شما

اما دلیل نمیشه که اینکار رو قبیح بدونین

ول کن اسیبرات ایده لباس گذاشتماین مدلی بپوش اذیت نشیالبته ماه اوله اتفاقی نمیفتهکفش راحت بپوشپارچش ق ...

مرسی ازت، رفتم لباس عروس رزور کنم چون هنوز زیاد طرفای ما لباس اروپایی مد نشده همه دنبال زرق و برق کسی قبول نمیکنه اینو بردارم جز خودم و داماد😂 ولی بازم تمام تلاشم رو میکنم

حیا برای وقتیه که دو نفر بهم محرم نباشن😂😂😂بمیرم عزیزم دو سالته یه مشت مذهبی افراطی این عقایدو فرو ...

کجاش مذهبیه؟!! تاپیکش پر از دوست پسره

این در جریان نیست اصلا

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
باشه من کم آوردم شما زرنگی لطفا ریپ نزن من مثل شما بیکار نیستم سر هر حرفی دوساعت بحث کنم

من تا قیام قیامت ریپ میزنم بهتره شمار ریپ نزنی!

بیکار نبودید که یه ساعت فلسفه شب ازدواج رو توضیح نمیدادید!وسلام

یه صلوات برای خواسته دلم میفرستی🌿✨️.                       کوتاه بگم؛ جاتو به سایتم نمیدم،چه برسه به آدمیزاد!:)🤍️ ♡k_m♡         تا وقتی خدا هست💛 ریشه هیچ آرزویی خشک نمیشه🌱️ 
دیدم که دوست پسر داره ولی داستان اصلی رو نگرفتم💀

همون بهتر 

اعصابت خورد میشد

اگه از اين روزا زنده بيرون اومدم ديگه هيچى نميتونه شكستم بده                                                                 یه روزی فرار میکنم یروز که جون داره پام
معنی حرفت اینه که تا عروسی نگرفان با هم نخوابن؟ خب تکلیف اونی که نمیتونه عروسی بگیره یا نمخواد عروسی ...

والا انگار به همین راحتیه . الان انقدر گرونیه اکثرا مجبورن عقد بمونن مدت طولانی. بعضبا پتاسفانه جلوتر از دماغشونو ندیدن فقط چهارتا چیز شنیدن طوطی وار تکرار میکنن...

يه اشتباه زرد يه انتخاب سخت پاییز روی میز صبحانه روی تخت بوسیدن تو با تلخیدن عسل دلتگ تو شدن در واپسین بغل تو سایه‌ی تنت تو شرم پیرهنت بی فکرِ معجزه تسليم رفتنت...  تو سردی لبات با گریه با غمت تا عاشقت شدم از دست دادمت .... ای چشم های سرخ ای صورت کبود این دوست داشتن از دوستیم نبود با فصل زردی از گلهای دامنت یک شهر قبل من.. از یاد بردنت..
منم فکر کردم عقایدش افراطیه تا اینکه تاپیکاشو دیدم از دوست پسرش تاپیک زده و ... کسی که ادعا میکنه زن ...

خدا رحمتش کنه کاربر خوبی بود باعث خنده شد🤣🤣

کاش دوباره زنده شه😂😂🤦🏻‍♀️

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ 
مرسی ازت، رفتم لباس عروس رزور کنم چون هنوز زیاد طرفای ما لباس اروپایی مد نشده همه دنبال زرق و برق کس ...

ای جان

اشکالی نداره هر طور که پسند خودته بپوش

اون شب، شب توعه 

کلی لذت ببر

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2801