2777
2789
شماها همتون ب روانپزشک نیاز دارین ب این ادا ها هم روشنفکری نمیگن تا بوده عروسی رو برا عروس دوماد میگ ...

اووووه

خیلی تند میری ها

منم با خیلی از روغنفکریها مخالفم

اما این واقعا خود زندگیه

چه اشکالی داره؟ 

خدا پرده رو گذاشته واسه شب عروسی؟ 

پس اون همه دختر که بخاطر مسائل مالی عروسی نمیگیرن تا آخر عمر باکره میمونن؟ 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

به همون دلیل که بارداری بقیه هم به شما ربط داره و به خودت اجازه میدی راجع بهش اظهار نظر کنی منم میتو ...

بله میتونم نظرم همه جا بگم 

شمام میتونید با ادب زیر سوال ببرید ب خودتون مربوطه 

تاپیک زدن پس آمادگیش دارن هر انتقادی رو بپذیرن پاسخگو باشن

کسی با کسی دعوا نداره ب این کارتون هم زرنگی نمیگن ک مثلا آره شما خوبی

2802
@ملکه۴۵۵منم اینجوری سر منم نیاد😂😂😂😂

حالا قبل عقد نیاد بعدش عب ندارع،🤣🤣😝😝🤣🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
اوا حتی سن قانونی نرسیدی دلقک جون🤣🤣 با امضا و اجازه اولیات بیا ببینم چی میگی

اره به سن قانونی نرسیدم اما چهارماه دیگ ۱۷ سالمه

کلا اره.. درمورد اینجور مسائل کسی بهم نگفته

دوستم فقط یبارگفت 

جان چہ مي‌دانست، ازدنیـا چہ خواهدکشید =)

ول کن اسی

برات ایده لباس گذاشتم

این مدلی بپوش اذیت نشی

البته ماه اوله اتفاقی نمیفته

کفش راحت بپوش

پارچش قشنگ نیست مدلش خوبه

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
ما هیولایم😂😭

هعی واقعا قلبم شکست☹️🤣🤣

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ 
دارین مد میکنین این چیزای کثیف رو شما کنترل کردن خودتون رو بلد نیستین؟

معنی حرفت اینه که تا عروسی نگرفان با هم نخوابن؟ خب تکلیف اونی که نمیتونه عروسی بگیره یا نمخواد عروسی بگیره چیه اونوقت؟ 

عروسی فقط یه جشنه که هر کی دلش بخواد میگیره 

اصلش محرم و زن و شوهر شدنشون هست که با عقد تکمیل میشه 

میتونی بگی کدوم افکار من پوسیدست؟

بگو کجاش نیست جوابش راحت تره

ب کدوم کیش و دینی هستید شماها ؟!

من خودم مذهبی ام تو افکار شما موندم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
حیا برای وقتیه که دو نفر بهم محرم نباشن😂😂😂بمیرم عزیزم دو سالته یه مشت مذهبی افراطی این عقایدو فرو ...

منم فکر کردم عقایدش افراطیه تا اینکه تاپیکاشو دیدم از دوست پسرش تاپیک زده و ... کسی که ادعا میکنه زن و شوهر تو عقد نمیتونن باردار شن خودشم روش نمیشه بگه دوست پسر دادم 😂 ولش کن سنش پایینه

يه اشتباه زرد يه انتخاب سخت پاییز روی میز صبحانه روی تخت بوسیدن تو با تلخیدن عسل دلتگ تو شدن در واپسین بغل تو سایه‌ی تنت تو شرم پیرهنت بی فکرِ معجزه تسليم رفتنت...  تو سردی لبات با گریه با غمت تا عاشقت شدم از دست دادمت .... ای چشم های سرخ ای صورت کبود این دوست داشتن از دوستیم نبود با فصل زردی از گلهای دامنت یک شهر قبل من.. از یاد بردنت..
تعلیق نشده💔😂

اخ جون😂

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ 
2801