2777
2789
عنوان

مشکل🔞🔞🔞🔞🔞شوهره باد دار

| مشاهده متن کامل بحث + 3486 بازدید | 136 پست
هميشه هم بهش ميگم بي ادب و بي تربيت و...ولي عين خيالش نيست و ميگه اين يه امر طبيعيه😐از پدر مادر احم ...

دکترا واقعا میگن یه امر طبیعیه 

این کع چیزی نیست دایی من تجارت گل داره به روسیع 

میگه هرموقع زنای روس میان تو دفترم چند بار دیدم ب راحتی جلوم گوزیدن و من نباید حتی میخندیدم چون ناراحت میشن بخندی میگن طبیعیه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اینا به تربیت خونوادگیشون برمیگرده

پدرشوهرمم همینجوریه جلوی دختراش و پسراش و عروساش یدفعه میگوزه... جاریای خودشیرینم که فقط ریسه میرن از خنده پدرشوهرمم پرروتر شده فک میکنه هنر کرده 😣😐

فقط جلوی دامادش آبروداری میکنه اونم چون دختراش سفارش کردن که زشته

حالا بابای من اصلا من یه بارم ندیدم از این کارا کنه حتی میخواد بره تو حیاط دستشویی خیلی حواسش جمع که کسی دم در دستشویی نباشه

2802
واقعن که

الان چرا به کاربرا میتوپی؟!ماچیکار کنیم شوهرت بی تربیته؟از قدیم الایام رسمه به گوزیدن بخندن 

تازه یه مثل تورکی هست که معنیش اینه گوز گفته هرکی بمن نخنده برادرش بمیره ایشالله😂😂😂😂

هدف از این تاپیک ها چیه من‌نمیدونم مثلا این همه گفتن ببرش دکتر و اینا هیچ ریپ‌نزدن تا یکی مسخره میکنه و میخنده سریع ریپ میشه خوب اسی خودت هم برای مسخره زدی دیگه وگرنه به حرف نی نی سایتی ها که شوهرت نمیره دکتر و اینا که خودش راضی 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
این اوله صبح خیلی بودارهیه دفه بالگد زدم بهش دعوامون شد بهم گفت تولیاقت منونداری اینقدر صادقم اگه مو ...

شوهر منم میگه باهات رفیقم و صمیمی هستم جلوت میگوزم میگم زشته بچه ها دیگه ازت حساب نمیبرن میگه کی گفته؟..... خونه ی جاریمم تو آپارتمانه یه بار منو مادرشوهرم خونه ی جاریم بودیم برادرشوهرم رفت دستشویی از قصد ده تا گوزید که مثلت ما رو بخندونه 😐ولی من اینکارو بی احترامی میدونم

اکه از پلاستیک پیچ شدن خفه نشه قطعا از بوی گند چ و س خودش خفه میشه🤣🤣

همون دیگه 🤭😂😂

چو عقیقی به نگینی ❤یارا تو همینی ❤سوغات تویی که اینچنین شیرینی❤عشقی ست اگر به سلطنت بنشینی❤تو که پیروز نبردی یارا تو چه کردی ❤هر لحظه به دور هر دومان میگردی❤  جانی ست که از عشق به در آوردی ❤ صد ساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم❤ صد ساله بشی یارم افسانه بسیارم ❤آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم ❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤
واقعا چقد حساسید آخه،مگ چیه ،یع باده دیگه،شوهر من گ و ز اش صداش انقد بلنده که حتی یبار پرنده هایه حی ...

دیدی؟ 😂انگار عضله های ک.. و.. نشون... قوی شده

واسه شوهر منم انقدرررر بلنده که گاهی من میترسم 

2801