2777
2789
عنوان

مشکل🔞🔞🔞🔞🔞شوهره باد دار

| مشاهده متن کامل بحث + 3713 بازدید | 137 پست
مثلن داریم فیلم نیگا میکنیم وسط فیلم یه وری میشه باصدابلندمیزنهجوری که بچم عصابش خورد میشه میگه بابا ...

چه بی تربیته ما اصلااااااا پیش هم این کارا رو نمیکنیم پسر هفت سالم اگر یبار ازش در بره انقدر معذرت خواهی میکنه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

میگه تزسره کارمیام خستم یه گو. زم نمیزاری برنم

وااای کامنت ها خیلی باحاله 

مرسی دلم  شاد شد 

اسی طفلی گناه دارن خسته ست ، بزار خودشو تخلیه کنه خستگی ش دربره 😂

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
2802

🤣🤣🤣🤣 یه دایی دارم مجردی اینقد جلو ما میگوز ..... ما دیگه حالت تهوع‌میگرفتیم بعد زن گرفت به زنش گفتیم شوهرت گوزوه اصلا باور نمیکرد قسم میخورد تا حالا یه بارم پیش نیومده جلوم اینکارو بکنه شانس و ببین بو گندش واسه ما بود 

قضاوت نکن تو که جای اسی نیستی ببینی اون باد چه به سرش اورده شاید انقدر تند بوده که نصف سوادشم باخودش ...

وای خدا 😂😂😂😂😂😂

میدونم منظورت قضاوت نکن قضاوت میشی که افتاده تو دهن کاربرا😂😂😂😂😂

مثلن داریم فیلم نیگا میکنیم وسط فیلم یه وری میشه باصدابلندمیزنهجوری که بچم عصابش خورد میشه میگه بابا ...

وای بچه هم دارین جلو بچه وایی واییی واییی

جایی ابروی بابا شو‌نبرده تا حالا ؟؟؟

لایک نکن خیرشو ببینی
خدای من فک کن شوهر دکتر کنی بعد اونم گوز بده خیلی درد بزرگیه میشه بگی دکتر چی هست؟

هميشه هم بهش ميگم بي ادب و بي تربيت و...

ولي عين خيالش نيست و ميگه اين يه امر طبيعيه😐

از پدر مادر احمقش ياد گرفته

من فك ميكردم اونا بگن زشته ولي ديدم اونا هم ميگن طبيعيه 

مادرشوهرم با افتخار ميگه خونمون سمفوني داشتيم

2801