2777
2789
عنوان

تحت فشار شدید خانواده ام بچه هام دارن دیوونه میشن 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 65 پست

عزیزم نمون تو خونه شون. صبحا ک بلند میشی با بچه هات بزن از خونه بیرون برو پارک برو شهربازی برو همینجور بیرون بگردین باهم سینما اینور اونور.  مسجدی امام زاده ای جایی‌ 

اصلا نمون فقط شب برای خواب برگرد

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ازکجا پول جورکنم با پول مهریه یه اتاقم بم نمیدن

هزینه نگهداری بچها رو از پدرشون بگیر.اژ اینور اونور هم قرض کن فقط زودتر از اونجا در بیا

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم
2802

یه شماره ای هم بود برای اورژانس اجتماعی زنگ بزن شرایطت رو بگو . یه عده ای هستن اتاق میدن تخت میدن به زنان ی سرپرست یا بدسرپرست. میان کمکت بهت جا میدن برای یه مدتی.  حتی میتونی بری خوابگاه بگیری با بچه هات تو خوابگاه باشین یه مدت. 

ولی اگر بازم همه اینارو نمیتونی حتما صبحا بزن بیرون اخرشب برگرد خونه بابات

ببین پا بذار روی غرورت برو با شوهرت صحبت کن. بگو هر دعوا و لج و لجبازی هست بین ما دو نفره. تو هم پدر این بچه هایی یه فکری به حالشون بکن

تو هم باید خودت هر چه سریعتر بتونی یه جوری روی پای خودت وایسی. شرایطت خیلی سخته. 

عزیزم نمون تو خونه شون. صبحا ک بلند میشی با بچه هات بزن از خونه بیرون برو پارک برو شهربازی برو همینج ...

خسته نباشی ..پارک و شهربازی و سینما مگه مجانیه!!تکون بخوره باید پول خرج کنه ..پول داشت که خونه مادرشو تحمل نمیکرد ....

2801